Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 15:30-kor rendkívüli bejelenté...

15:30-kor rendkívüli bejelentést tesz a kormány, csak nekem van gyomorgörcsöm?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 13. 13:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az üzemanyagokon levő ársapkáról és a lakossági gázárakról lesz szó. Magyarul: jelentősen emelkedni fog a benzin és a gáz ára.
2022. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

11: valószínű, "az energiaválság miatt kénytelenek vagyunk elengedni a benzin ársapkáját" vagy hasonló


Minden szakember mondja, hogy az ársapka bezinhiányhoz fog vezetni, ezért el kell engedniük valahogy.

2022. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
4%
Bejelentik, hogy holnaptól 1 nap, ugyanúgy 24 óra.😂😂😂😂
2022. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
22%
#10. Egyáltalán nem lehetünk biztosak benne, hogy az jó lenne. Amit biztosan tudunk, hogy ez esetben megint jönne egy kármentő, szakértői kormány, akik tudván, hogy a következő választáson győzelemben egyébként sem reménykedhetnek, most nyugodtan meghozhatnak mindenféle népszerűtlen intézkedést, ami mindig egyet jelent: a nép szív. Miért volna ez biztosan jobb, mint a mostani Fidesz, akikre jelenleg ugyanez a panasz, azaz, hogy a nép szív. Mellesleg az látszik, hogy úgy próbálják menedzselni a dolgokat, hogy a problémákból a lehető legkevesebbet vehesse észre az átlagpolgár. Ezt tudtuk áprilisban is, és azt elég biztosra tudta hárommillió ember, hogy ehelyett nem szeretne egy marakodó ellenzéket, mert a helyzet jobb valószínűleg nem, rosszabb viszont korlátlanul lehetne. Szerintem jobb döntés volt, hogy ezt nem próbáltuk ki, ennek az ellenzéknek még békeidőben sem szívesen adnám a hatalmat a kezébe, nemhogy most.
2022. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
#11 ettől tartok én is.
2022. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentik, hogy egy korsó sör, az fél liter.🤣🤣
2022. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%

" a lehető legkevesebbet vehesse észre az átlagpolgár."


Ugye viccelsz? Ez legfeljebb a teljesen tájékozatlan polgárokra vonatkozik.


A különadókat már hárítják át a cégek, ami nyilvánvaló, hogy ezt fogják tenni minden értelmesebb embernek, vagyis ezt is a nép fizeti meg.


A kata bedöntése szintén áremeléssel fog járni a szolgáltatószektorokban, azt is az emberek fizetik meg.


Lehetne folytatni, csak a legostobbábak hiszik el a "nem a zemberek fizetik meg" szlogent.

2022. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
feszengve szorongva üllők és várok a tv előtt.
2022. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
pár xanax már lecsusszant
2022. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Én már kétszer pelust cseréltem ...magamnak!!🤣🤔🤫
2022. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!