Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek!Tegnap bontottatok...

Ellenzékiek!Tegnap bontottatok pezsgőt, hogy végre megszűnik a rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
Végre nem torzul a piac és rendes árat fizethetünk 🥰🥰🥰🥰
2022. júl. 14. 05:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Na végre, teljesült sok ballibernyák álma, remélem mind átlag feletti fogyasztásuk lesz és lesz, hogy 20 ezer forint helyett 55 ezret fizetnek, legalább pár hónapig....

Az EU és a magyar áruló magyarok biztosan örülnek, a Libe jelentés is ide sorolható.

Az EU nak köszönjük!! Még a "veszteseknek és barátaiknak", ahogy a spanyol képviselő mondta....

2022. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
#11 Kibírom. Nekem ennyit bőven megér az, hogy végre szopni fog a sok fideszhívő.
2022. júl. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
11: én jól keresek, engem nem fog földhöz vágni, a tudatlan, tájékozatlan, könnyen megvezethető, rosszul kereső fideszeseket annál inkább. Fájdalmas lesz nekik az ébredés.
2022. júl. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Na végre, teljesült sok ballibernyák álma, remélem mind átlag feletti fogyasztásuk lesz és lesz, hogy 20 ezer forint helyett 55 ezret fizetnek, legalább pár hónapig....


Az EU és a magyar áruló magyarok biztosan örülnek, a Libe jelentés is ide sorolható."


Awww most sírni fogsz? xddd

2022. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Azt mondta az ellenzék, hogy a szolgáltatókkal kellene jobb szerződést kötni, ezálta"


Ennyi, nincs ebben semmi ördögtől való.

Egy kis sorkizárt, egy kis Times New Roman, aztán máris fele annyi a gáz ára 🥰🥰🥰🥰


MZP🥰🥰

Erről beszélek, végre az történik, amit ő mondott 🥰🥰🥰

2022. júl. 14. 08:09
 16/19 anonim ***** válasza:
#13: Én is jól keresek, de azért nem örülök, ha a havi rezsi 40 ezer helyett 75 ezer lesz. Most akartam nyugdíjmegtakarítást indítani, hát, ez kb annyi lenne, amennyivel több lesz a rezsi.
2022. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

#11 teljesült a kívánság de az nem tűnik fel hogy ki tehet erről? Nem mzp aki szerintetek ördögtől való hanem Viktor, aki azzal kampányolt hogy ilyen nem fordulhat elő, erre tessék.

Vagy szerinted ez rendben van hogy az arcodba hazudnak?

2022. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16: ne haragudj, de 35 ezres megtakarítással nem mondhatni, hogy jól keresel.
2022. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100 körül tudok félre tenni. Ebből akartam 25-30-at nyugdíjpénztárba tenni, de lehet, hogy most kicsit elnapolom.
2022. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!