Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön élő magyarok!...

Külföldön élő magyarok! Titeket érdekel Magyarország sorsa?

Figyelt kérdés
Magamon azt vettem észre, hogy teljesen hidegen hagy mi történik Magyarországon, kb. mintha Kambodzsáról olvasnék híreket. A családom anyagi biztonságban van, a többi nem érdekel. Ti mennyire követitek az eseményeket, jártok-e szavazni vagy hozzám hasonlóan érdektelenek vagytok?

2022. júl. 14. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen jól teszed hogy leszarod ezt a gettó országot, ne gyere ide vissza, sőt családodat is vidd ki magaddal, itt államcsőd korrupció mélyszegénység meg oltári nagy butaság van. További szép életet kivánok neked és töbi külföldi magyarnak! Akinek van esze az elmegy innen és soa ne jusson eszébe visszakivánkozni ide! Itt csak a cigányok meg a korrupt gazdag férgek vannak. Egymás ellen vagyunk egymás bajain élvezkedünk ahelyett hogy segitenénk rajta. Emberek 1000Ft plusszér képesek eladni önmagukat. Nemzeti öntudat nincs, se erkölcs....
2022. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

"#Magyarország #külföld #Orbán Viki Miska tekintetes úr #Szilárd a beszélő disznósajt #Szijjártó Petyus tekintetes úr"

Pártállástól függetlenül, te külföldön maximum nyaralni voltál eddig.

2022. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 köszi ;) a 70+ éves nagymamát és az 50+ éves szüleimet már nem költöztetem sehova, nekik anyagi gondjaik nem lesznek


#2 meglepődnél ha tudnád hogy mennyi ideje vagyok külföldön :D

2022. júl. 14. 15:37
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Kamu. Ha ennyire nem érdekel, akkor nem fogsz csak azért regisztrálni, hogy itt kárörvendj és a csudajó életeddel dicsekedj. Akkor élnéd a csudajó életed.

Itt rohadsz te is Magyarországon a többi prolival együtt. Jó helyen vagy.

2022. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekel engem sem.
2022. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezen elvitatkozhatunk itt #4, csak én tudom hogy hol élek, te meg nem hiszed el úgyse. Esküdözni meg nem fogok neked (sem)
2022. júl. 14. 15:46
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem is kell, mert értelmetlen. Attól még nem leszel külföldi, mert annak hazudod magad.
2022. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ezt a kérdést se kellett volna feltenned. Pont az fog megmutatkozni miért hagytad itt az országot és miért nem érdekel. :D

(Újra 5-ös)

2022. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megsúgom #7, két éven belül állampolgárságom is lesz ;)
2022. júl. 14. 15:54
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Sőt, 8 éven belül elvisznek az ufók is. Ügyes gyerek vagy!

Na húzz vissza a valóságba.

2022. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!