Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket mennyire fog megviseln...

Titeket mennyire fog megviselni a rezsiemelés?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 20:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
72%
Szard le persze. Majd ha téged szopatnak meg leszarjuk mi is. Xd
2022. júl. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
31-es! Ebben az országban nincs együttérzés tudod
2022. júl. 17. 09:47
 33/35 anonim ***** válasza:
19%

30nm, 1 szoba. Extra: akvárium.

Villanyfutes. Nyáron kb 30e lesz így. Télen 220.000.

Nem keresünk annyit hogy kifizessuk.

Azok a több milliót keresők vajon mivel foglalkoznak? Úgy értem legálisan Magyarországon.

Csak mert felsőfokú vegzettseggel keresett szakmákban nincs ennyi fizetés.

Mi ez a szuper munkahely ma itt Magyarországon? Talalgassunk.


Amugy pont ezt mondtam. Akikre fogják, hogy átlag felett fogyaszt, hogy őket akarják fizetésre kényszeríteni, azok leszarjak mert eddig se okozott nekik gondot, ezután se fog.

Mindenki mást tönkre tesznek mert rohadt nagy kamu, hogy az emberek háromnegyedét nem érinti.

Az emberek kis részének továbbra se gond piaci árat fizetni. Ahogy eddig sem lett volna. Azok most leszarják. Ez a kevesebb.

Mindenki mást tönkre tesznek.

2022. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
80%
Én vagyok az egyik milliós bevétellel rendelkező. 20 éves csinálok egy it céget, saját termékkel, politika mentesen. Hadd ne szegyelljem magam havi 1.5-2 milliós osztalékelőleggel és tulajdonosi bérrel. Semmi olyan nincs bent, ami ördögtől való lenne. Rohadt sok tanulás (marketing), gondolkodásmód fejlesztés van mögötte. Mindennek a kulcsa a végtelen türelem és tanulás.
2022. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően beleférünk a keretbe, talán nyáron a nagy melegben futunk túl a két klíma miatt, de minimális mértékben. 7500Ft helyett 10-12 ezer lesz a villanyszámla, nem ebbe fogunk belehalni.
2022. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!