Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rezsicsökkentésre nincs, a...

A rezsicsökkentésre nincs, a képviselők fizetésének emelésére van pénz. Egy fideszes értelmiségi el tudná ezt a paradoxont magyarázni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Szted miből fogják fizetni a Budai Villájuk medencefütését? Novák Katalin a 8 db ingatlanját miből füti fel?


Hajrá Fidesz :D

2022. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Igen. A Fideszre szavaztam, mert az Ellenzék összes tagját dilettánsnak tartottam és a programjukkal sem értettem egyet. A választások után pár hónappal pedig a Fidesz az Ellenzék programját valósítja meg, az embereket átverve és azokat kiröhögve. Durvábbnak tartom ezt, mint a Gyurcsány öszödi beszédét. Ezért a Fideszből is kiábrándultam, de az Ellenzéket ki nem állhatom. Nagyon jó a helyzet ebben az országban.
2022. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Rezsicsökkentésre, a limit alatti részt tizedáron adja a kormány alakosságnak szerinted az mennyi pênz?
2022. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Mert a fidesz aztán nem dilettáns :)
2022. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hypno ***** válasza:
76%

#2


Nem. A fidesz azt valósítja meg, amiről AZT HAZUDTA, hogy az ellenzék programja.

2022. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

3


azért ne felejtsük el, hogy más országokba is segitenek az embereken a gáz és áram miatt, nekünk meg maradt ez a Rezsicsőkkentéses nővelés :D

2022. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
2 közül lehetett választani. Apró Klára, Bukott Péter, IQ- András, Szobanövény Gergő és Összevissza Péter hatalmon marakodás és össze-vissza beszélése számomra dilettánsabb volt igen.
2022. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

7.


és, mint kiderült az elmult hetekbe, mindegyik jobb mint Orbán Viktor :D

2022. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csüngőhasú csúti dögvésznél mindegyik jobb opció
2022. júl. 16. 20:02
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
8 lehet itt röhögcsélni, meg birkázni, de azt nem tudjuk mi lenne most, ha az Ellenzék nyert volna. Nyilván most ti vagytok jobb helyzetben, hogy hülyézhettek minket. De lehet, hogy már nyakig állnánk a háborúban, ha MZP lenne a miniszterelnök, és nem azért mert a Fidesz ezt hazudta róla, hanem mert folyamatosan ellentmondott saját magának és idiótaságokat beszélt, ahogy most is.
2022. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!