Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy megszünik a Libernyákok című értelmiségi politikai műsor?

Figyelt kérdés

A népszerű Pesti TV megszünése miatt nem lesz többet látható a közkedvelt Libernyákok című értelmiségi politikai elemző műsor.


Mi a véleményetek a magyar politikai és kulturális médiaéletet ért mérhetetlen tragédiáról,a kulturális trianonról?



2022. máj. 9. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Mélységen lesújtott a Libernyákok című értelmiségi politikai műsor megszünése,ez egy nemzeti tragédia☹️😭😿💔📺🇭🇺
Nem érdekel,eddig sem néztem értelmiségi műsort csak a tahóvilágot🤪🤯🥴🍺📺🇪🇺
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ó jaj.
2022. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Én sajnálom. Tetszett az az ötlet hogy nem kell fizetni a tv csatornáért, hanem antennával is fogható. Kicsit kémfilmes hatást tartott. :D
2022. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam róluk...
2022. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi volt benne?
2022. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

#4

Ne tudd meg, jobban jársz!

2022. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Oh wait, megszűnik a Pesti TV?!?

Jaaaj NEEEE, mégis mit fognak ezután nézni az előrehaladó fidernyák értelmiségiek? Még a végén kénytelenek lesznek valós hírekből tájékozódni. Hát hová vezetne ez??

2022. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Népszerű", "közkedvelt", "értelmiségi" és "Pesti Tv" egy mondatban?🤔 Ez most sokkolt, egy pillanatra le kell ülnöm.

Amúgy az már valahol szánalmas és vicces egyszerre, hogy sok baloldali médiában olvasható volt, hogy hogy be lesz zárva a Pesti Tv kormányváltás esetén. Nos, mivel kicsiny országunk előre megy, nem hátra (khm...) ehhez kormányváltásra sem volt szükség 😂

2022. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
17:38: mivel mikroszkóppal sem látták a nézettségét, még a NER-társaknak is leesett, hogy ez csak nyeli a pénzt, nem hozza.
2022. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:
93%
Kutyát sem érdekli.
2022. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt sem tudom mi az.
2022. máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!