Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A saját számaid és az ismerősö...

A saját számaid és az ismerősök visszajelzései alapján úgy látod, hogy tényleg nem fogja az emberek 3/4-ét érinteni a rezsiemelés?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 06:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, a 3/4 megússza
Nem, jóval többen beleesnek
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Apró garzonlakásban élek egyedül, a fő fogyasztó egy kicsike hűtőszekrény, meg egy számítógép. A villanytűzhelyt szinte csak kávéfőzésre használom, napi 5-10 perc erejéig. A villanyszámlám 7 ezer körül szokott lenni, amit a kormány átlagfogyasztás gyanánt próbál bemesélni. No comment.
2022. júl. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Mi hárman vagyunk családi házban, semmi luxus semmi pazarlás és bőven felette vagyunk, szóval kb. 10-9 embert érinteni fog ez. Ha mondjuk a villanyt megússza, mert nincs villanybojlere, akkor meg a gázzal úszik el bőven. Max egyedülálló vagy tényleg a nagyon spórolós nyugdíjasok esetlehg olyan tudják ezt hozni, akik fával fűtenek és gázbojlerük van, mert ott 3 felé oszlik el a villanyt nem eszi a bojler a gázat nem eszi a fűtés stb. és akkor mindkettő meg is van határon belül, de más esetekben lehetetlen ezeket a számokat hozni, főleg 3 vagy 4 embernek (nevetséges számok ezek!) Én 11-12 ezerbe húztam volna a határt villanynál gáznál, pedig egy 20-as ba. De, hát a cél nem ez volt, hogy az átlagfogyasztó jól járjon, mert kb. az az átlag, amit én írok összegben...
2022. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen embert sem ismerek, aki nem fogja átlépni a határértékeket. És nem azért, mert pazarolnának, hanem mert ezeket a számokat maximum egy 20 négyzetméteres lyukban lehet tartani.


Itt vagyok egy 2 szobás házban, ami minden helységgel együtt is csak 3 szoba méretű, ehhez képest készülhetek arra, hogy 200.000 Ft lesz csak a rezsi.

2022. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb család megérzi.
2022. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az emberek 3/4-ét nem érintené akkor mégis mi értelme lenne az egésznek? Semmi.Mert akkor pénzt se tudnának beszedni, és mellette az a tervük is kudarcba fulladna miszerint az embereket rákényszerítsék hogy kevesebb energiát használjanak fel.

A fidesz erre úgy tekint hogy 2 legyet egy csapásra.Megfejjük a hülye magyarokat, meg még energiát is spórolunk!


Egyébként én még arra tudnék gondolni, hogy nem feltétlenül ez érinti az emberek nagy százalékát...ez csak a kezdet,és a fidesz már most tud valamit, hogy mi lesz a következő amit a nép elé tesz.Ezért lehet az, hogy enyhének tűnik ez az intézkedés,és tűnhet úgy hogy nem érinti az emberek többségét.

Kétlem hogy itt megállna a fidesz, kezdenek nagyon belejönni az adóztatásba és a pénzbeszedésbe!

2022. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveseket érintene, nem nyúlnának hozzá, lejjebb vinnék a határt, ahogy nem nyúlnak (még) a 25 év alattiak adókedvezményéhez. Ha abból is sok pénz tudnának szedni, ahhoz is hozzányúlnának.
2022. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hellmano ***** válasza:
23%
#5-ös lehet, azért hagsúlyozzák a szerintük 3/4-et nem érint baromságot, mert az ezutáni intézkedés viszont mindenkit érinteni fog és tudom is az egyik mi lesz a kötelező oltás (engem, akkor sem fognak, még rendőri intézkedés mellett sem engedem meg ez 100%, ha lelőnek, akkor sem oltanak be és a családban nem is fognak senkit sem) és még majd ennek ellenére is szívatni fogják a népet, hogy meg volt a kötelező oltás a másik tuti valami egészségüggyel kapcsolatos dolog lesz előbb vagy utóbb, adózz de fizess, majd minden ellátásért dologra gondolok kicsit messzebbi távlatokban amúgy.
2022. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ittlakunk.hu szavazása alapján jelenleg az emberek 77%-a átlépi a limitet, vagyis a többség érintett, jó, ez csak 780 szavazat eddig. Szavazzatok, és látjátok az eredményt.

[link]

2022. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"adózz de fizess, majd minden ellátásért dologra gondolok"


Már most is ez van, csak nincs hivatalosan kimondva. Államiban hónapokra van időpont, vagy akár csak a következő évre. Ja, hogy addig akár meg is halhatsz, hát, akkor ott a méregdrága magán ellátás.

2022. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tökönszúrom most azonnal magamat nyilvánosan, ha a magyar haztartások 3/4 e

7500 ft alatt van villanyban!!

Mert ez egy ordas nagy hazugság!!

2022. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!