Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán sosem lesz leváltva,...

Orbán sosem lesz leváltva, mert túl sok a buta, tájékozatlan híve, akik minden hazugságot ehisznek?

Figyelt kérdés
Akkor vesztettem el a reményemet, hogy nem lesz soha változás, amikor az eljövendő csillagászati rezsink taglalásának cikkei alatt a fideszesek leírták, hogy ők tudják, hogy ez a háború miatt van, nem Orbán tehet róla, a baloldal meg eleve rezsicsökkentést be se vezette volna, az egészet eltörölte volna. Ha kell eladják a házat, hogy fizessék a rezsit, amit a háború okozott. Én is láttam már az új propagandájukat. Szóval ez a réteg mégha bele is pusztul életben tartja a kormányt?
2022. júl. 17. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajna.
2022. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Ha ugyanezt a baloldal vezeti be, ugyanúgy a háború, meg a megörökölt üres államkassza miatt, akkor már habzó szájjal az utcán vergődnének.


Valahogy most is kihozzák ebből, hogy bezzeg a baloldal még sokkal rosszabbul csinálná. Mindig elfelejtik hozzátenni, jogy ja a baloldal nem a rezsit akarta volna szinten tartani hanem a fizetéseket emelni. Ebben az esetben most nem lenne ekkora baj. Hiszem az emberek kitudnák fizetni a háború miatt megemelkedett rezsit.



Szomorú az egész, kivesznek féligazságokat, forgatják kicsit és annyi.


Az a baj a baloldal túl sokat beszél. Csak címszavakat kellene mondaniuk, mint pl: magasabb bért!

2022. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ettől tartok én is, lusták, kényelmesek az emberek. Látják hogy egy nagyon rossz ember vezeti az országot, ellopja az emberek pénzét, de unottan nézik.
2022. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem azért nem lesz leváltva, mert az úgynevezett ellenzék neki dolgozik. Európában nem volt még példa ilyen gagyi ellenzékre! Mindegy mi történik a politikában, a kétharmad az biztosított Fletoék által.
2022. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Hat igen, a mostani valasztas utan eldolt, hogy vegre leszarom a népet, egyenek amit foznek
2022. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a tömegmédia leuralásával megszállták annak a 2-3 millió primitív, manipulálható, babonàkkal riogatható embernek az agyát, akikkel az idők végezetéig választást tudnak nyerni.


Talán csak Orbán halála idején jön majd el egy olyan idő, amikor az új szektavezért nem biztos hogy elfogadják a hívek, akkor majd jöhet esetleg egy bomlàs a rendszerben.

2023. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!