Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi helyzetben a...

A jelenlegi helyzetben a magánegészségügyet miért nem veszik elő?

Figyelt kérdés

A fidesz részese volt, végignézte ahogy reformálódik a magyar egészségügy.

Undorító módon van kihasználva a magyar nép. Visszaéltek azzal hogy ha az ember egészségéről van szó bármennyit képes kifizetni.Ma már teljesen természetessé vált, hogyha "élni akarsz, akkor fizetsz" ...sokan meg sem próbálják igénybe venni az állami egészségügyet, hanem azonnal magán úton keresik a megoldást a bajukra.Az évek során az emberek lapátolták a magánrendelésekbe a nem kis összegeket, aminek következtében az orvosoknak király életük lett, kis magánbirodalmakat alakíthattak ki.Miközben az emberek meg fizették a tb-járulékot kb. a semmiért!

Miért engedte a kormány hogy ez idáig fajuljon? Hogy ne menjenek el az orvosok más országokba?

Undorító és igazságtalan ez a fajta betegellátás és szolgáltatás!

És ők is olyanná váltak, mint sokan mások az országban, hogy rövid idő alatt nagy vagyonra tettek szert!

De persze rendjén van hogyha baj van, akkor az egyszerű embert szorítsák meg, és húzzanak le róla még pár bőrt!



2022. júl. 17. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyakorlatilag nem létezik. Már 20 éve se volt rá pénze senkinek. Hogy Lölőke hova jár, az meg lényegtelen, mert ha ezeket megszünteted, akkor majd elmegy Svájcba.
2022. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Most praktikusan sok ember a magánellátáshoz fordul, ha nem akar hónapokat várni kezelésre.


A NER is szépen bevásárolta magát a magánellátásba, így ez is nekik profitál, hülyék lennének ezen változtatni:


Nehéz lesz úgy orvoshoz menni, hogy ne a NER nagyágyúinak fizessünk vizitdíjat

[link]

2022. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire szétverték az egészségügyet, akkor aztán még hosszabb lenne a várólista.
2022. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, h miről beszélsz. Az én környezetemben kb 1 családnak volt csak pénze igénybe venni a magánegészségügyet.
2022. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Én se vettem sokszor igénybe a magánegészségügyet, de mikor igen, akkor nem kaptam azonnal időpontot.És a környezetem tapasztalata is az, hogy betelnek a magánrendeléses időpontok.És csak úgy repkednek a 10ezrek.

Vagy szerinted hogyan alakíthattak ki modern berendezésekkel vizsgálókat? És nem egy íróasztalra gondolok, hanem valami vizsgáló berendezésre, gépre, eszközre.Én láttam olyan gépet egy magánrendelés során ami több millió ft-ba kerül.Persze elképzelhető hogy köze van a kórháznak is az ügyhöz és leselejtezett cucc ami még jó...de akkor is kész praxisokat alakítottak ki.Még akkor is ha a legtöbben csak bérlik a helyet.

A bérlés mellett is nyereséges biznisz ez számukra.És azt nem a magyar állam finanszírozza nekik,meg nem is a magyar kormány.Hanem a magyar emberek,a nép.

2022. júl. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!