Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örül hogy végre nem...

Más is örül hogy végre nem csak az egyedülálló gyermektelen egészséges 25 fölötti embereket adóztatják?

Figyelt kérdés

Eddig nekünk nem volt semmi kedvezmény,havi 350 000 forint ot kap az állam a fizetésemböl.

A mostani módosítások nekem nem emelnek semmilyen kiadásomon.


2022. júl. 17. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
A kormány ígért olyasmit, hogy választások után a gyermektelen egyedülállóknak is fog kedvezni. Lehet erre gondoltak :D
2022. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert így mindenki szarul fog élni. Az lenne az ideális, ha a másik irányba fejlődne az egész és nem a középkorba.
2022. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Ők 10 éve havi 50ezret fizettek be. Az alkalmazottak meg a bruttó fizujuk 33,5% át. Nálam ez 300ezer forint. Tehát 250ezerrel több pénzt fizettem be havonta, mint ők.

Én nagyon örülök neki, undorító amit csinálnak ezzel a sírással.

2022. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Addni fognak kedvezmény a családosoknak mert már most sirnak az egyedülálok fognak itt is csak piaci árakat fizetni.Beteg egy ország ez az nyugtat hogy, születés szám csöken és idövel meszünik ez a beteg nemzet is ha én nem is élem meg mert ki kel menkülnöm mivel nincs gyerekem.
2022. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Érzek némi kárörömöt, amiért azok, akik minket cseszegettek választások előtt, és igénybe vettek mindenféle támogatást, most kaptak egy jókora pofont, de azért hidd el, itt mindenki szívni fog, ha jobban belegondolsz.
2022. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg az a fontos, hogy a jelen helyzetben itt recskázol arra, hogy mennyi a fizetésed? Tudtad, hogy ha tényleg annyi, akkor együtt fogsz lógni a Lölőkével?
2022. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Én abszolút örülök. Eszem ágában sincs tüntetni sem. Még a benzin ársapkát töröljék el, egy nyugodtabb, gyérebb forgalmú ingázásért szívesen fizetnék kétszer annyit.
2022. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem csak a katára gondoltam. A rezsi énekesnők is kinaradok. gáz+áram számlán még sosem volt együtt 15 000 Ft fölött.
2022. júl. 17. 17:11
 9/17 A kérdező kommentje:
*emelésből
2022. júl. 17. 17:11
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Az elég kínos, mert akkor vagy egy 1 négyzetméteres lyukban élsz, vagy mutyizol. Ennek egy garzonlakás fogyasztása is többszöröse. Lógsz a Lölőkével, nincs mese! Ez már nem babra megy.
2022. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!