Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a 3 millió fideszesből...

Vajon a 3 millió fideszesből túléli annyi a következő 4 telet, hogy az elég legyen egy újabb fidesz győzelemhez?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 20:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%

Csak ti hiszitek hogy sztálinokra, hitlerekre, mao de tungokra, mussolinikre, orbánokra van szüksége egy országnak,

Nem kell nagy név....szakmai kormány kell, becsületes emberekkel, kis pártok összefogásával és vitáival az ország érdekében.

2022. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%

"hogy amint lesz vállalható politikus az ellenzéki oldalon"

A fidesz oldalon van vállalható politikus?! Ez azért nem semmi állítás...

2022. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%
#20 Csak aztán nehogy a Fidesz emelje az szja-t, ahogy a rezsit is ami a "létezésük alapja". LMBTQ téma meg nincs, azt ti generáljátok. Majd a gömböc beadja nektek hogy megvéd a gonosz LMBTQ-tól, ti meg cserébe megfagytok vagy perkáltok sok százezret rezsire, meg majd amit ép beszed tőletek sarcra, mert ne aggódj, ez csak a kezdet. A Nertanic csak most ütközött a jéghegynek, egyelőre a zenekar játszik: "Magyarország élőre megy nem hátra".
2022. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
25%
Hogy is volt hogy az ellenzékiek már mind nyugaton vannak és jajj mi lesz nélkülük az országgal? Mintha ez ment volna 4 és 8 éve is, aztán tessék, mégis itt vannak.
2022. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
73%

"Hogy is volt hogy az ellenzékiek már mind nyugaton vannak és jajj mi lesz nélkülük az országgal? Mintha ez ment volna 4 és 8 éve is, aztán tessék, mégis itt vannak."


Nap mint nap töltik be a 18-at új ellenzékiek. Nyugi, leérettségiznek, lediplomáznak, aztán mennek. :)


Kemény világotok lesz, ha már csak 3 millió Kalányosotok meg 3 millió nyuggeretek marad. Velük nehezen fogtok majd nemhogy építkezni, de akárcsak villanyszámlát kifizetni.

2022. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22%
Nos a statisztikák nem ezt mutatják, hogy anynira kinn akarnának maradni. :D Diplomával elég lehangoló mosogatni gondolom.
2022. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a 18 évesek mennek. Én is lelépek 40 plusszosan. Igaz, van már rutinom külföldi munkában. Tudok nyelvet, jó szakmám van, de most már az egész család jön velem. Itt hagyjuk ezt az országot, mielőtt belefulladunk a fostengerbe.
2022. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom azért jo elelnzkihez méltoan gyakorin aktívan jellemzed majd a csodás nyugatot :D
2022. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

"Nos a statisztikák nem ezt mutatják, hogy anynira kinn akarnának maradni. :D Diplomával elég lehangoló mosogatni gondolom."


Lehangoló, igen. Vettem is egy mosogatógépet. :)

2022. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

#28

Csak hogy világos legyen: nem vagyok sem kormánypárti, sem ellenzéki, csak normálisan, bérből és fizetésből szeretnék megélni. Meg működő egészségügyi ellátást, színvonalas oktatást a tb-ért, adóért cserébe. Voltam már nyugaton (többet, mint itthon), tudom, hova megyünk.

2022. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!