Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megközelítőleg hány millió...

Megközelítőleg hány millió magyar család rokkanhat bele a Fidesz kormány brutális, embertelen megszorító csomagaiba?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Mi már rettegnk hogy hogy fogjuk tulelni .


Sokat fogyasztunk mert sok család van itt. Viszont nem élünk jól alig van pénzünk szegényebbek vagyunk és megfogjuk szívni.

2022. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Én remélem sokan lesznek fidesz szavazók akik megfagynak vagy éhenhalnak.
2022. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én már kinéztem a kést amivel felfogom vágni ereimet. 😭😭😭
2022. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
hulljon a férgese!
2022. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Hát elvileg nem sok rokkanhat bele mivel régi áron megy a gáz elég magas határig, külföldön meg mind magasabb áron megy van ahol hatszoros.
2022. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az EON szerint egy 4 fős család ennél többet fogyaszt, mint amit határnak megszabtak. Tehát ennyit a nagycsaládok támogatásáról.

Mi átlag 380-at fogyasztunk 210 helyett. 3 szoba, 4 főre. Nem hinném, hogy nagyon pazarlunk, normálisan élünk. Most menjünk visszafelé az időben, és zárjunk be minden szobát télire, és csak egy szobát fűtsünk? Hát ez igazán jó, azt hittem fejlődünk, nem visszafejlődünk.

Nekem csak az nem világos, hogy aki átlépi ezt a határt, az teljes árat fizet, vagy csak a határ feletti részre?

Valahol lehetett ezt sejteni, hogy nem tartható a rezsicsökkentés. A baj inkább az, hogy most hirtelen kell megfizetni azt, amivel évek óta drágult a rezsi. Ha minden évben kicsit drágult volna, akkor majdnem annyival kénytelenek lettek volna a fizetéseket is emelni. Így viszont mesterségesen alacsonyan lehetett tartani a fizetéseket, hiszen nincs ám drágulás! A négyszeres áremelést hogy fogják kifizetni a családok? Nekem kemény 3 %-ot emelték most a fizetésemet.

2022. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

"Sokat fogyasztunk mert sok család van itt. Viszont nem élünk jól alig van pénzünk szegényebbek vagyunk és megfogjuk szívni."


Én két szóval le tudtam volna írni, hogy cigány vagyok.

2022. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Zay már régóta piaci áron adta volna ami most többszöröse a mostaninak, akkor?
2022. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Olyannyira sok millió, hogy a szállodák tele vannak, a Balatonon tömegek szórakoznak, a múltkor elzavart a pincér az étteremből, mondván nincs szabad asztal. (Évente kb. 3x megyek étterembe)


Megnézel egy Tesco, vagy Auchant, hogy ki mit mennyit vásárol, ja és a Tesco parkolóba is tömegével állnak a 10-20 milliós autók.


Elhiszem, hogy sokak tönkre mennek. De, rohadtul nem így néz ki egy tönkretett orszàg.

2022. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Jó esetben egy sem, az összefogás már régóta piaci árat akart ez meg még nem az, csak egy része.
2022. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!