Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha netán a kormány mégsem...

Árokpart kérdése:

Ha netán a kormány mégsem finomítana az új rezsiszámításokon akkor felmegyünk Budapestre tüntetni?

Figyelt kérdés
Mert szerintem abban az esebne párthovatartozástól függetlenül halaltni kellene a hangunkat mindegy, hogy ki kire szavazott az életben bármikor.
2022. júl. 19. 13:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországon rengeteg házat nem kell szigetelni, mert vályogház. Láttam olyat is, aminek a homlokzatán az 1908-as szám áll.
2022. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
86%
Én soha életemben nemvoltam semmilyen tüntetésen , de ha ezeket az árakat bevezetik amiket a fidesz most mondogat akkor az összes barátomat rokonomat ismerősömet viszem magammal és megyünk tüntetni a parlament elé, és addig kiabáljuk hogy orbán takarodj míg el nem takarodik ez az idióta tolvaj. Én fagyjak meg és dögöljek éhen mert őméltósága vagyonokat lopott el és herdált el tök felesleges dolgokra!!?? hát nemfogok éhendögleni és megfagyni egy ilyen hétpróbás gazember miatt az biztos.
2022. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
17%
"és addig kiabáljuk hogy orbán takarodj míg el nem takarodik" - ez biztos hatásos lesz.
2022. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%

#12 Mástól is próbáltam már kérdezni, választ még nem kaptam. Most tőled is kérdem:

Mit vársz egy tüntetéstől? Mi az amit szerinted el lehetne érni ebben a helyzetben azzal ha nekiállsz tüntetni akár kevesen akár rettentő sokan?

2022. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
14-es Emlékezzél vissza a netadóra. Ott is el lett érve, hogy nem vezették be. Itt azt sajnos nem lehet elérni, hogy az eredeti rezsicsökkentést hozzák vissza, de egy finomhangolást mindenképpen.
2022. júl. 19. 14:27
 16/39 anonim ***** válasza:
86%

A net adót is visszavonta a törpe mikor százezrek tiltakoztak ellen, ezt is visszafogja vonni ha Budapest telelesz tüntetőkkel hetekig- hónapokig.

Ez a rezsi díj is van olyan fontos mint a net adó sőt még fontosabb.

2022. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a rezsi árak amiket most belengettek teljesen írreálisak, főleg annak a tükrében hogy orbán mindig azt harsogta hogy megvédi a rezsicsökkentést.

Na most itt az alkalom bebizonyíthatja hogy igazat mondot vagy nem.

2022. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%
orbán nemért a szépszóból ő csak az erőből ért, nézd meg most az EU összes követelését teljesíti mert az EU erőt mutatott, nem ad egy centet sem amíg orbán nem teljesíti az EU elvárásokat.
2022. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

#15 " Emlékezzél vissza a netadóra. Ott is el lett érve, hogy nem vezették be. "

Az egy állam által kivetett adó lett volna, a költségvetésnek kis bevétellel.

Most viszont az energiaárak robbantak fel a világpiacon és nem az állam dönt arról hogy mennyibe kerül 1kWh áram vagy 1m3 gáz. A rezsicsökkentés tényleg hatósági ár, de ettől még ha a hatósági ár mögött a világpiaci ár ennyire megnő, a különbözetet bizony a költségvetésből kell hozzá tenni.

Közben meg fizetni kell a költségvetésből az állami intézmények, önkormányzatok emelt rezsiköltségeit is.

Nagyon nem ugyanaz hogy a többszörösére emelkedő energiaárak mellett nem a teljes lakossági fogyasztás marad meg a korábbi áron hanem csak annak egy része, vagy hogy nem szednek be internetezőnként pár száz forintot netadóba.

De a választ még mindig nem adtad meg. Mire számítasz egy tüntetéstől?

Ha marad ez a kormány - mert miért ne maradna - akkor marad ez a döntés is. Ha meg sikerülne kormányt buktatni akkor ki jönne helyettük? Azok akik eleve el akarták törölni a teljes rezsicsökkentést?

Az jobb lenne ha egyáltalán nem lenne még az átlagfogyasztás szintjéig sem a korábbi ár?

2022. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
19-es Ha marad az eredeti tervezet és teszem azt félmillióan kimegyünk tüntetni, egészen biztos, hogy finomítanának rajta. Az eredeti tervezettel az ország teljesen tönkremenne ezt kellene már megérteni. Nincsen ha meg ha még ez sem volna itt vagy élünk vagy elvérzünk.
2022. júl. 19. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!