Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Függetlenek, vagy pártok...

Függetlenek, vagy pártok jelöltjei legyenek polgármester, ill. az önkormányzati képviselők?

Figyelt kérdés
Mostanában az MSZP-sek próbálkoznak függetlenként indulni. Korábban Schmitt Pál, és Tarlós István is függetlenként indult a főpolgármesteri székért.
2010. szept. 21. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy mert polgármestert úgy kellene választani, hogy ki végzi a munkáját, legyen az akár MSZP-s, Jobbikos, Fideszes vagy független...:)
2010. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egy független szervezet irányítja a várost 8 éve. Ezalatt az idő alatt egy leromlott falu szintű településről irigylésre méltó kisvárossá fejlődtünk. Szóval mi csak nyertünk azon, hogy függetlenek irányítanak. Helyi szinten szerintem megéri, hogy egy értelmes, tenni akaró, lokális szervezetnek adjuk át az önkormányzatot, és nem nagy pártoknak. Remélem ezt a választást is megnyerik, az én szavazatomra biztosan számíthatnak.
2010. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk akárkit is indit a fidesz, nem a személyt nézik, hanem, hogy mi áll mögötte. Akár lehet az hajléktalan, roma is vagy aki mondjuk a 4 év alatt nem tett semmit. Nem azt nézik, hogy ki mennyit dolgozott és fog majd, hanem milyen pártból való. Mit várnak a fidesztől? Nálunk példáúl akinek nem azonos a véleménye a fidesszel, azt kirúgták a munkahelyéről. Én és a párom is így jártunk. Ez a munkahelyteremtés? Demokráciában élünk.
2010. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!