Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Niedermüller miért lepődik...

A Niedermüller miért lepődik meg azon, hogy a turisták nem templomot látogatni jönnek?

Figyelt kérdés
Mindenki azért megy nyaralni, hogy tomboljon. A Balaton partra is ezért megyünk, nem jógyerekeskedni. Azért minek fizetni egy vagyont azért, hogy elmenjek valahova, hogy aztán egyenes háttal ülhessek egy széken?
2022. júl. 20. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
nem mindenki akkora suttyó mint te
2022. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
100%
Azért a bunkó randalírozás és s karót nyelt viselkedés között van arany középút!
2022. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én akkor tombolok amikor akarok, nekem nem kell hozzá nyaralás. Te gondolom az az "itt igazán önmagam lehetek" fajta vagy, hát én az év 365 napján az vagyok.
2022. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én speciel ha vedelni és partyzni akarok, ahhoz nem fizetek ki egy halom pénzt, hogy ezt külföldön, vagy az ország egy frekventáltabb helyén tehessem meg.

Ha már elmegyek valahova, megnézem mi van ott.


De az is igaz, hogy nyilván egy vízparti településre elsősorban strandolók mennek, míg pl Rómába vagy Budapestre városnézni megy az ember.

Tombolni meg ott a Hörpi.

2022. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos én vagyok eltévedve, de azért megyek a Balatonhoz, mert ott biztosan nem ismer senki és azt csinálok amit csak akarok. Gondolom így vannak a külföldiek a Niedermuller területével.
2022. júl. 22. 07:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos én vagyok eltévedve, de azért megyek a Balatonhoz, mert ott biztosan nem ismer senki és azt csinálok amit csak akarok."

Igen, tényleg te vagy eltévedve.

2022. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!