Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG fórumban milyért ilyen...

A HVG fórumban milyért ilyen durva a moderálás?

Figyelt kérdés

Nemrég regeltem, semmi szabályzatba ütközőt nem írtam, csak kritizálni mertem a liberális oldalt kulturáltan, erre pár hozzászólás után letiltottak. Másoktól is hallottam hasonlóan durva túlkapásokat. Miért van ez?


(Jó lenne, ha az államok köteleznék most már ezeket a cégeket, hogy a náluk hatályos szólásszabadsággal kapcsolatos törvényeket legyenek kénytelenek alkalmazni, mert visszataszító az a cenzúra és visszaélés, amit a liberális értékrendjük mentén végeznek.)



2022. júl. 23. 01:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, mert korábban pont rettenetes útszéli hozzászólások voltak ott folyamatosan, melyek a liberális oldalt szidták. Lehet, hogy a moderátorok most átestek a ló túlsó oldalára.
2022. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1: Tévedés. Orbánt és a Fideszt mocskoló hozzászólások vannak, de olyanok, amiket a kuruc.infósok is megirigyelnének. Azokat valamiért mégse tiltják.
2022. júl. 23. 01:16
 3/27 anonim ***** válasza:
16%

A szólásszabadság nem azt jelenti, hogy nem lehet moderálni azt, amit leírsz.

Akkor nem lenne szólásszabadság, ha nem írhatnád le. Az meg már az ő dolguk, hogy mit moderálnak ki.

2022. júl. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Amiért egy jobboldali fórumon sem tehetsz libsi hozzászólást mert törlik. A HVG egy baloldali szócső, minden politikai trombita csak a neki tetsző hozzászólásokat tűri meg.
2022. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Fidesz kezdte ezt a stílust, ne csodálkozz. Az ellenzék az első kétharmad óta levegőnek van nézve, úgy teljes egészében, és agyon van alázva. Ellenzéki újságírók, politikusok megfosztva emberi méltóságuktól, lekaraktergyilkolva, gyűlöltté, nevetségessé téve, ellenzéki szavazók nem különben. Hol éltél eddig? Ki kíváncsi szerinted ezek után a véleményedre? Kisajátítottátok az országot, a magyarságot, a hazaszeretet, a médiát, a sajtót, undorító pusztítást végeztetek, diktatúrát építettetek. Kussoljatok.
2022. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
majd ha én is irhatok a vakpajtásokra, ezek szerint az is liberális. meg Orbán Viktor Facebook oldalára. majd akkor regélj a szólásszabadságról
2022. júl. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Jó lenne tudni, hogy mit írtál, amire ez volt a reakció.

Az élet egyébként úgy működik, hogy az emberek a hasonló érdeklődési körrel rendelkező embereket keresik. Most pártállástól függetlenül, ha egy fradis közösségben elkezded fújolni a fradit, elég hamar „ki leszel moderálva”, pedig csak a fradiról mondod el a véleményed a szólásszabadságra hivatkozva. És pont emiatt a szólásszabadság miatt tiltanak téged, ha nem egyezik a véleményetek. Szóval csak tudd be a szólásszabadságnak a korlátozásodat.

2022. júl. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%

Mert hazudtál. Most ha leírtam volna, hogy a Föld lapos, akkor azt is teljesen jogosan törölnék, mivel hazugság.


"semmi szabályzatba ütközőt nem írtam"

Ez egyébként nem tudom, hogy miért szempont. A HVG saját kommentszekciójáról beszélünk, akkor is kitilthatnak, ha olyan a kedvük.


"az államok köteleznék most már ezeket a cégeket, hogy a náluk hatályos szólásszabadsággal kapcsolatos törvényeket legyenek kénytelenek alkalmazni"

Nincs olyan szólásszabadsághoz köthető szabály, ami kötelezné embereket, cégeket, hogy a SAJÁT oldalukon el kelljen tűrniük bármilyen megszólalást.

Amíg privát kommentszekcióról van szó, ez lesz.


"visszataszító az a cenzúra és visszaélés, amit a liberális értékrendjük mentén végeznek"

Jah, a liberálisok...

Véletlenül sem tiltenek a fideszesek vagy fideszes oldalak a kommentszekciójukból.

Én kommentelni se szoktam, de vagy 10 helyről már tiltottak azzal az indokkal, hogy "leírtam a valóságot, de a fideszesnek nem kell valóság".

2022. júl. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%

Ez a neoliberalizmus


Mindent lehet ami nekik tetszik

2022. júl. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

4

A mandineren csak a durván törvénysértőket törlik

2022. júl. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!