Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akadnak ki egyes művelet...

Miért akadnak ki egyes műveletlen és félművelt woke - elmevírussal fertőzöttek Orbán idei Tusványosi beszédén, amikor emberfajták közötti keveredésről beszélt? Populációgenetikában elmélyedve pedig igazat szólt.

Figyelt kérdés

Modern Autoszomális DNS kutatással meg lehet határozni különböző emberi populációk népek közöti genetikai távolságokat. Az európai emberek hihetetlenül közel állnak egymáshoz genetikailag, szinte igazán keveredésről is nehéz már beszélni közöttük, míg a mongoloid negroid, déd-ázsiai emberek iszonytató genetikai távolságra vannak fejlődéstörténetileg az európai emberektől.


Itt van a genetikai távolság ábrázolva, az európai emberek kékek.


[link]


Itt van a kutatás teljes anyaga: [link]



2022. júl. 24. 14:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 A kérdező kommentje:

"Sokan gondolkodtak így a 20-ik században, és láttuk hova vezetett. "


Szerintem ez csúszós lejtő érvelési hiba.


Olvass róla: [link]


"ezért elfogathatatlan ha egy ország min. elnöke úgy kommunikál ahogy akkoriban tették a politikusok/vezetők."


Nagyjából az a mondandója, hogy azt szeretné ha Magyarország magyar maradna. Neked ez miért is fájdalmas? Számodra személyes/családi/származási okai vannak ennek?

2022. júl. 24. 18:51
 32/115 A kérdező kommentje:

Hitlernek sok hibája volt, és sok buta mondata, de a magyarokat nem ő, hanem Sztálin akarta bevagonírozni mikor a magyar kérdésről beszélt Benessel a régi barátjával azzal kapcsolatban, ha netán a felvidéken nem nyugszanak le a magyar kedélyek, végülis csak kis nép, és ha kellő számú vagon van, akkor mehetnek vissza szibériai mongoloid őseikhez (ahogy a nem túl európai eredetű és kinézetű Sztalin képzelte ezt a magyarokról)


"A magyar kérdés vagon kérdés"

2022. júl. 24. 18:55
 33/115 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szeretnék vitát nyerni mivel nem is lehet olyan valakivel szemben aki az emberi értékeket semmibe se veszi és fajokra osztja a nemzeteket. Azért kell megkérdezned mert itt érvelsz azzal hogy 20. század előtt is létezett faji megkülönböztetés és nem érted mi a baj Orbán beszédével. A nagy számok törvényei szerint nem élnéd túl. Nem hiába került elzárásra George Floyd gyilkosa is. Pont előttem írtad hogy Hitler előtt is volt rasszizmus. Erre írtam a rabszolgaságot ami elég elterjedt volt Európában és az Egyesült államokban.
2022. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 A kérdező kommentje:

"itt érvelsz azzal hogy 20. század előtt is létezett faji megkülönböztetés"

Nemcsak hogy létezett, de uralkodó volt a nyugati világban a politika teljes spektrumában (még liberális és baloldalon is) egészen a II.VH-ig.


"A nagy számok törvényei szerint nem élnéd túl. "

NA ez egy vicces légből kapott rasszista fantázia.

A rasszizmusnak része az a nézet, hogy egyes fajok erősebbek a másiknál nagy átlagban.


A Világ legerősebb embereinek versenyét már a 70-es évek óta rendezik, valahogy a legjobb 10be sem jutnak be valahogya feketék, se a sárgák, pedig ők is elindulnak a világversenyen. Valahogy rasszista az a szemét gravitáció is?


A szent George Floyd fegyveres rabló és drogkereskedő volt.

[link]

2022. júl. 24. 19:19
 35/115 anonim ***** válasza:
57%

Szégyen, hogy Európa közepén egy elmebeteg ideológia magyarázatával kell szarakodni, amikor a fél ország az illiberalista nyomor mocsarába süllyed!

Hova vezették ezt a szerencsétlen Magyarországot?!

2022. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 A kérdező kommentje:
35-ös! Tehát szerinted Magyarországot magyarnak megtartani az elmebeteg ideológia lenne?
2022. júl. 24. 19:33
 37/115 anonim ***** válasza:
64%
Nem elmbeteg, de felesleges és haszontalan. Persze ez személyes nézőpont kérdése. (Nem 35-ös)
2022. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:
64%

"A rasszizmusnak része az a nézet, hogy egyes fajok erősebbek a másiknál nagy átlagban."


1. Én soha nem mondtam olyat hogy erősebbek nálad. De hidd el bármilyen erős is vagy ha 10-en körbeállnak te neked az lesz az első hogy telenyomod a náci alsónadrágodat vastag kaláccsal.


"A Világ legerősebb embereinek versenyét már a 70-es évek óta rendezik, valahogy a legjobb 10be sem jutnak be valahogya feketék, se a sárgák, pedig ők is elindulnak a világversenyen. Valahogy rasszista az a szemét gravitáció is?"


2. Hát most mutattad meg hogy te is rasszistaként gondolsz magadra. Először mondod hogy rasszista dolog azt gondolni hogy egyik faj erősebb a másiknál a másik mondatodban épp ezt fogalmazod meg.


3. Nem attól leszel "a világ legerősebb" embere mert más a bőrszíned. Arthur Saxon se azért nyerte el a címet mert fehér volt. Kemény munka volt benne mint régi cirkuszi erősember.(akkoriban cirkuszban prezentálták az erőlétüket.)

2022. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 A kérdező kommentje:
A 37-es felfedte valódi arcát, magyarellenes, Magyarország léte számára felesleges és haszontalan.
2022. júl. 24. 19:55
 40/115 A kérdező kommentje:

" De hidd el bármilyen erős is vagy ha 10-en körbeállnak te neked az lesz az első hogy telenyomod a náci alsónadrágodat vastag kaláccsal."


Esetleg roma vagy? Náluk látni olyan büszkeséget, mikor sokan legyőznek egy embert.


"Először mondod hogy rasszista dolog azt gondolni hogy egyik faj erősebb a másiknál a másik mondatodban épp ezt fogalmazod meg."

Téves válasz, ui. nem én játszottam a nagy antirasszistát.

2022. júl. 24. 19:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!