Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadkötelezett (18-50 év...

Hadkötelezett (18-50 év közötti) férfiak! Ti annak a tudatában is menekülnétek egy háború elől, tudván, hogy az oroszok sportot űznek a nemi erőszakból?

Figyelt kérdés

Ukrajna vezetősége szerint az oroszok már harcászati eszközként kezelik a nemi erőszakot. Sosem volt még ennyi nemi erőszak egy háborúban mint most.

Mégis, a még nem hivatalos felmérések szerint a hadkötelezett magyar férfiak több mint 80%-a nem venné át a behívó parancsát, hanem a legrövidebb időn és úton belül elmenekülne az országból, ha a háború ideérne.

(Ez az arány amúgy itt gyik-en sem különb, az előző kérdésekre adott válaszok alapján itt is a legtöbben azzal értenek egyet, hogy el kellene menekülni innen ha ideérnének az oroszok és nem szembeszállni az orosz haderővel.)

De ennek fényében, hogy az oroszok előszeretettel erőszakolnak civil nőket, így nem változik meg a véleményed a menekülésről? Így is menekülnél?



2022. máj. 8. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Többet ér az életem, minthogy azon akadjak fent, hogy jaj néhány nőt megerőszakolnak. Ha valaki fél a nemi erőszaktól, meneküljön el ő is.
Így már más a helyzet. Itt maradnék és megvédeném a hölgyeinket a kéjenc orosz disznóktól!
35 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%

"oroszok már harcászati eszközként kezelik a nemi erőszakot"


Műbrokikkal lőnek?

2022. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
A Jobbik csinálja jól. Megbecstelenítik az asszonyokat, hogy ne az oroszokra maradjon
2022. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
33%
Ukranja vezetői egymást próbálják túllicitálni hazugságokkal kokainmámorban.
2022. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
eleve nem menekülnék el. a családom biztonságba helyezése után harcolnék, védeném az országot.
2022. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%
Igen, menekülnék és arra biztatnék minden embert (nőket és férfiakat egyaránt), hogy szintén ezt tegyék. Egyetlen ország, egyetlen háború sem ér annyit, hogy valakit megöljenek vagy megerőszakoljanak. Ha az egész ország kiürül, az összes magyar ember külföldre menekül és megszűnik Magyarország, engem az sem érdekel. Nekem az emberi élet és méltóság többet ér bármilyen országnál.
2022. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
Ez az ország arra szavazott, hogy mindenki oldja meg magának, nekem legyen jó, mindenki más meg le van tojva, úgyhogy igen, menekülnék és a szeretteimről gondoskodnék, én nem fogom a többi szemétláda miatt hagyni megkínoztatni magamat, meg lelövetni.
2022. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Molyember ***** válasza:
63%

Kérdező, neked mi bajod? Leírtuk már, hogy egyrészt ez egy szar ország, nem éri meg meghalni érte, másrészt meg nincs mivel harcolni, mert csórók vagyunk. Ez nem fog változni attól, hogy az oroszok veszett vadállatok.

Egyébként, aki elmenekül, azt nem tudják megerőszakolni.

2022. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
"Ukrajna vezetősége szerint az oroszok már harcászati eszközként kezelik a nemi erőszakot." Abban megegyezhetünk, minden háborúban benne van a nemi erőszak. A hadvezetés soha nem tekintette bűnnek, ha a katonák az ellenség asszonyait megerőszakolják. Sokszor erre biztatták is őket. 90-es évek, jugó balhé, ott sem volt másként.
2022. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát a logika azt diktálja, hogy ez csak mégegy ok arra, hogy meneküljek a családommal.

Most abból mi hasznunk van, ha engem lelőnek, az asszonyt meg meghágják? Elmenekülünk és se nem ölnek meg, se nem erőszkaolják meg az asszonyt.

2022. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Én nő vagyok, de attól, hogy itt marad néhány férfi meghalni, még nem lennék biztos benne, hogy nekem a hajam szála se görbül.

Szép dolog az önfeláldozás, de annak nincs sok értelme, hogy egy csomó férfi meghal, én meg esetleg átvészelem.

Ha ég a talaj, akkor csomagolunk, és családdal együtt megyünk.

2022. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!