Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a cenzúráról? Ezek azt hiszik, nem jut el a megfelelő helyre az igazság?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 24. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel a rasszista szöveggel nem lenne népszerű az EU-ban.
2022. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fsms ***** válasza:
88%
Sajnos nagyon tágan értelmezhető, és veszélyes tartalmat is lehet mögé érteni. Pl. Nekem nagymamám szlovén volt, akkor most kevert fajú vagyok? Nem értem miért van erre szükség?!
2022. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem meri vállalni a beszédét, akkor minek mondta? Melyik korban él, ha szerinte nincs akkora információ áramlás, hogy azt hiszi ezt megakadályozhatja? Teljesen elment az esze?
2022. júl. 24. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

4: nyilván a barna és egyéb emberekre gondolt, nem a fehérekre, a magyarok is eleve kevert fajta ugye, sok benvándorlás, keveredés volt nálunk


Viki a fehér felsőbbrendűségben hisz a jelek szerint.

2022. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért kell ezt letagadni az EU előtt?! Vállaja ha már ilyen nagy pofájú! Egy másik országba mászva meri ígyis elmondani? Ennek tapsikolnak?
2022. júl. 24. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
7: nyugodj meg, el fog jutni az EU-hoz. Az itteni követségek elküldik haza a teljes szöveg fordítását, ez a munkájuk, hogy figyeljék az itteni fejleményeket. Az EU vezetők nem Dajcstomitól fognak informálódni, mert tudják, hogy ő hazudik.
2022. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
A szavazói legalább negyedét kiábrándult jobbikosok adják, akiket meg akar tartani 2026-ban is. Ha jól keveri a kártyáit, akkor a MHM sosem lesz több párszázezres minipártnál, tehát nem kell a baloldaltól és a szélsőjobbtól egyszerre tartania. Ő maga a szélsőjobb.
2022. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:
40%

Mondjuk azon jót röhögtem, hogy a KDNP-t nem tekinti koalíciós partnerének.

Szóval a Semmilyen Zsóti féle gittegylet szerinte is csak egy virtuális alakulat.

2022. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos igaz. Az újbalosok kezdték, hogy beimportálták Európába a komplett harmadik világot, az ezzel szembeni kritikát pedig ellehetetlenítették a rasszista kártyával.
2022. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!