Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek még Orbán választás...

Emlékeztek még Orbán választást követő beszédére, amiben Ukrajnán, és Zelenszkijen viccelődött meg nevetett?

Figyelt kérdés

A fideszes közönség vele együtt nevetett azon a tényen, hogy rengeteg ártatlan nő, férfi, gyerek halt már meg a háborúban. Ők meg csak nevettek ezen a választás után.


Egy két fideszes kommentet olvastam, és szerintük ezek az ártatlan nők, gyerekek, férfiak azért érdemelték meg a halált mert ő látott egy videót amiben 3 ukrán eléget egy Magyar zászlót...



2022. júl. 27. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, linkelnéd?
2022. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, te magadtól tanultál meg folyékonyan hazudni, vagy az újságíró-iskolában tanították meg?

A körülötte állók akkor nevettek, amikor azt mondta, hogy akkora győzelmet arattak, hogy "a Holdról is látszik [hatásszünet], de Brüsszelből mindenképpen".

Az ukránokról később emlékezett meg, amikor egy félmondatban az ellenségeinket sorolta fel (külföldi politikusokat), és Zelenszkijt is megemlítette. Egyetlen ukrán áldozatot sem gyalázott meg.


Szóval a nyitóra válaszolva: igen, én emlékszem, és épp ezért tudom, hogy te hazudsz, kérdező!

2022. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pintér László ***** válasza:
46%
Hol van ez a beszéd? Nekem nem rémlik.
2022. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Rendkívül ízléstelen volt az a beszéd, de a múltheti tusványosi fajelmélet überelte.
2022. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2


"Egyetlen ukrán áldozatot sem gyalázott meg"


Nem, hanem a gúnyos, ironikus beszólásával, vigyorával az egész országot. Az ottlévő fideszesek meg felnevettek és tapsoltak neki...

2022. júl. 27. 12:46
 6/10 Pintér László ***** válasza:
100%
Azért kaptam lepontozást, mert akarom látni azt a videót amin Viktor és a tömeg az ukrán áldozatokon nevet? Hol van ez a videó? Hol láttad? Hogy tudnám megtalálni, ha már Te nem vagy hajlandó a kérdésedhez belinkelni.
2022. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=l2lCKstcXq8


Itt a link 7:30 tól sorolja a kamu kitalált ellenfeleit, majd a végén gúnyosan, lekezelően bemondja az ukrán elnököt is nevetve. Az ott lévő tömeg meg tapsol, őrjöng neki.

2022. júl. 28. 13:11
 8/10 Pintér László ***** válasza:
A gúnyos ukrán elnök bemondásában tényleg van valami. Kíváncsi lennék, hogy ott pontosan hogy értette. O.V. vajon szokott gyakorikerdesekezni?
2022. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Félreértetted. Orbán inkább sajnálja az idióta miniszterelnökük miatt kellemetlen helyzetbe került ukrán embert. Kéne tolmács egyeseknek Orbán beszédeihez, mert túl magasröptű" ezek szerint többek számára:)
2022. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Örülök, hogy közben valaki linkelte Pintér László számára ezt a beszédet. Én is megkerestem és újra végighallgattam.


Először is ez egy győzelmi beszéd volt a választás éjszakáján. Teljesen érthető, ha mindenki örül, nevet, éljenez.


Orbán valóban 7.30 körül tér rá az ellenfelei felsorolására, hogy "összefogtak ellenünk...." és sorol a nemzetközi baloldaltól kezdve sokakat, és a végén mondja: "és az ukrán elnök".

Nos, amilyen megjegyzéseket megengedett magának az ukrán elnök és némely más politikusuk, annak alapján valóban mondható, hogy ha nem is fogott senkivel össze velünk, de ellendrukkere volt Orbánnak és örült volna a bukásának. Orbán ezt világosan érezte, és a fölényes győzelme után odaszúrt egy szó erejéig az ukrán elnöknek. Én ebben nem találok kivetni valót. A legkevésbé sem a háború áldozatain nevettek az ott levők, hanem azon, hogy ellendrukkereik (Orbán szóhasználatával: "akik összefogtak ellenünk"), köztük az ukrán elnök is, pofára estek. Ezen nevetett vele a közönség.

2022. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!