Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, zavarna titeket,...

Fideszesek, zavarna titeket, ha a gyereketek utálná a fideszt és ez önmagában már arra ösztönözné őket, hogy mindent megtegyenek annak érdekében, hogy külföldön éljenek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#9 Aha. És mivel magánügy téged már nem is érdekel mi van a gyerekeddel?

Nyugtass meg hoyg nincs is gyereked!

2022. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Demion ***** válasza:
89%

8

"Nem fogjátok fel, hogy ez a mocskolódás nem jön be."


A Fidesz mocskolódása miért jön be? Pedig ők aztán tényleg fullba tolják.

2022. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
11: te normális vagy? Én inkább az olyan szülők miatt aggódnék, akik beleszólnak a gyerekük politikai és egyéb nézeteikbe. Nevelni én nevelem, de ő egy másik ember, akinek felnőttként joga van saját véleményt formálni. Ettől még természetesen érdekelne, de ha úgy döntene, hogy külföldre költözik, akkor mit tehetnék, kötözzem le? Tiszteletben tartanám a döntését.
2022. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Önálló felnőtt embert akarok nevelni az utódomból, nem pedig aképmásomat.

Én is sok dologban máshogy gondolom mint a szüleim. Akkor esnék kétségbe, ha mindenben egyetértene velem. Talán amit az idősebbek gondolnak, az mindig helyénvaló és valós? Ugyan már! Akkor meg miért feltételezzem, hogy nekem aztán annyira kvára igazam van?

2022. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!