Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudjuk hogy Magyarország...

Tudjuk hogy Magyarország mennyiért veszi a gázt, valóban ilyen magas lenne a piaci ára? Csak én érzem azt hogy ez nem a gázról szól ez a magas rezsi ár, hanem egyszerűen pénz kell a költségvetésbe, mert osztogattak a választásokkor?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furcsa ez a magas gázár, állítólag olcsóbbért adtuk szerbiának, igaz ez? Valamint úgy tudom 700 Ft nál olcsóbban tud a magyar kormány gázhoz jutni. Kicsit túlzottan felemelték a rendszerhasználati díjat, nekem nagyon olyan érzésem van hogy az egyszerű pénzbeszedés...
2022. júl. 29. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
hogy mennyiért vesszük az titkosított. Saccolni lehet
2022. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
#1 Ha valami titkosított annak már nyilvánvaló az oka. Vagy pofátlanul olcsó csak pótolni kell az államkasszát, vagy qrva drágán vesszük és akkor üres lózung volt az olcsó orosz gáz.
2022. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Norvég bruttó árakra vetítjük a világpiaci árakat, de igazából ez azért csalóka, mert nincs olyan egzakt szám, hogy világpiaci ára az energiahordozóknak, háztartásokra lebontva. Azt minden ország maga szabja ki.
2022. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

theice.com

Holland gáztőzsde, magad is megnézheted. Sajnos magasak az árak, főleg mert az oroszok majdnem egy éve visszatartják a szállításaikat. Tkp manipulálnak.

2022. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Spórolni kell a gázzal, egész Európában, nincs itt nagy titok.

Szerbiának bértárolunk.

2022. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. Ez nem teljesen igaz, valóban bértárolás is folyik, de meg is vették a gázt, ez nem az ő gázuk..

[link]

2022. júl. 29. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az osztogatás miatt, másrészt pedig nem jönnek az EU-s pénzek. Az embereken vasalják be, amit elqrtak, de nagyon.
2022. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"

Portfolio

2022. február 01. 15:25



Az orosz gázszállítások stabilitása biztosított Magyarország felé 2036-ig és „az is fontos, hogy ma Magyarország az európai piaci árnál ötször olcsóbban vásárol orosz gázt”

2022. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Hát akkor ez alapján 100 Forint fele kellene lennie. Közel sem annyi....
2022. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!