Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi a magyar személyautók...

Mennyi a magyar személyautók között a céges autók aránya?

Figyelt kérdés

Most jelentette be Gulyás Gergőke hogy csak a magán tulajdonban lévő autók vehetnek mostantól 480 ft-ért üzemanyagot, és gondoltam megnézema neten mennyi autót érinthet ez


De hírtelenjében nem találtam erről semmi adatot


Aki tudja írja már le mennyi autó van magántulajdonban és mennyi a "céges" autó magyarországon


kösz



2022. júl. 30. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, tényleg annyira hülyék, hogy nem mérik fel a következményeket?

Én átülök a buszra a személyautómból, de a szüleim nem tudom, mennyit fognak emelni az áraikon a boltban, mert biztos, hogy hogy nem nyelik le, hogy jóval drágábban mennek áruért.

2022. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

1

Eddig olcsóbb volt céges autónak használni?

2022. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sok cég ad céges autót a munkavállalóiknak amiket csak arra használnak hogy bejárjanak melóba+ nyaralni is a cég pénzén mennek


Ezeket nem sajnálom, de vannak kis vállalkozások akiket ez qwára érinteni fog.

Gondolom az autók 10-20%-a magyarországon céges tulajdonú autó lehet

Nem egy nagy megszóritás ez, de mint írtam pár vállakozó megszorúl majd emiatt, bááár azért ha egy vállakozást ez földhöz vág ott amugy se megy valami jól

2022. júl. 30. 11:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2, igen, még cégautóadóval is jobban megérte, mert elég sokat mennek és sok az üzemanyagktg.
2022. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4

ami üza.ktg. vagy egy része csökkentő tényező.

2022. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Akik dőzsölnek a pénzben, s luxus céges autóban szórják az adófizetők pénzét, azok fizessék meg az árát.
2022. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés, nem tudom azt viszont igen, hogy sok taxis például bérli az autóját vagy sok cég és magánszemély lízingelni kénytelen. Én most kerülnék olyan helyzetbe, hogy ha nem lesz kész időben a szerelőm, akkor autót kell bérelnem. Szerintem közvetve azért ez elég sok embert érint.


Másrészről sok kisebb cég esetében meg magánszemély nevén van akár a teherautó is, a cég autó adó és egyéb nyalánkságok miatt.

2022. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
vállalkozásban az üza.ár költségként elszámolható, ez nem változik.
2022. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor ezért volt ez a tömegnyomor a Shell kúton...
2022. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9

Nem, rémhír miatt. Ismerős felhívott és mondta, gyorsan menjek tankolni, mert nagyon lekorlátozzák a vásárolható mennyiséget.

Bullshit, volt a válaszom, mert hetek óta az OMV kúton csak 10 liter adnak ki egyszerre, s ha hosszabb távra megyek, akkor útbaejtek egy másik OMV kutat és utántöltök.

Tisztára, mintha elektromos autóm lenne.

2022. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!