Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 25 millió forintért vállalnál...

25 millió forintért vállalnál egy éves képzést, egy totál idegen ideológiai iskolában?

Figyelt kérdés

Ellenzékieknek:


Heti 5 nap, főbb vizsgázni való tételek:


-fegyveres lővészet,páncélos vezetés,indulókra való menetelés, fajelmélet,vasárnaponként szent mise.


Jobbosoknak:


- Twerk (afféle progresszív riszálási mozdulatsor,bv:google)megtanulása.

-Sminkelés és öltözködési divatirányzatok elsajátítása és gyakorlása.

- Cigány jogvédő egyesületeknél kötelező 30 napos tanulmányi munka.

-LMBTQ+ összes betüjének és hozzárendelésének megtanulása.



#millió #Ideológiai iskola
2022. júl. 31. 08:47
A kérdező szavazást indított:
Balosként vállalnám az egy évet.
Balosként nem vállalnám
Jobbosként vállalnám az egy évet
Jobbosként nem vállalnám
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a jobboldali nök nem sminkelnek a ballib pasikmeg igen? 😂😂
2022. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ennyiért mind a 2 tantervet bevállalom!

Virítsd a lóvét!

2022. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyen ideológiai képzést nem vállalnék
2022. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ennyit érnek a pénzes iskolák is:)
2022. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%
Azért a jobbosoknak szánt tanterv pár fokkal könnyebb. Divattanácsadás és twerk vs. harctéri gyakorlatok. 🤣
2022. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán bevállalnám. Ellenzéki vagyok, nekem elég jó program jutott :]


- fegyveres lővészet: imádom a fegyvereket, simán vállalnám, akár még ingyen is. :D Remélem lőhetek mesterlövésszel is.


- páncélos vezetés: persze, király! Ezt is vállalnám ingyen.


- indulókra való menetelés: eh, ez nem vonz, de kibírom.


- fajelmélet: nem tudom, ez mit takar, menjen.


- vasárnaponként szent mise: ateista vagyok, de a templomoknak van számomra egy különleges hangulata még így is. A gregoriánok és egyes zsoltárok tök szépek, jöhet simán. A bibliai sztorik is érdekesek, szóval jöhet a mise is.

2022. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Egyik oldalhoz sem igazán tartozom, de bármelyiket bevállalnám:

fegyveres lővészet,páncélos vezetés - simán, érdekes hangzik

indulókra való menetelés - fúvószenekarban zenélek, szoktunk menetelni

fajelmélet - történelemszakon végeztem, tisztában vagyok ennek az ideológiának a történelmi múltjával

vasárnaponként szent mise - katolikus vagyok, minden héten megyek, ez lenne a legegyszerűbb

Twerk (afféle progresszív riszálási mozdulatsor,bv:google)megtanulása - ez nem tudom mi, rákerestem. Hát elég távol áll tőlem, de amennyire tudok "táncikálni" szerintem inkább ők fizetnének többet, hogy ne kelljen ezt tőlem látniuk..

Sminkelés és öltözködési divatirányzatok elsajátítása és gyakorlása - nem sminkelek, nem érdekel. De ez van

Cigány jogvédő egyesületeknél kötelező 30 napos tanulmányi munka - érdekesen hangzik. Mivel karitatív egyesületben segédkezem, így van kapcsolódás ide is.

LMBTQ+ összes betüjének és hozzárendelésének megtanulása - azért néhány betűnek a megtanulása szerintem nem tart egy évig...

2022. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán bevállalnám bármelyik képzést, így a nekem nem tetszőt is. A megszerzett tudásnak igaz, hogy semmi hasznát nem venném, de valószínűleg nem is változtatná meg a világképemet. A pénz meg mindenkinek jól jön szerintem.
2022. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!