Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan liberális aki örül...

Van olyan liberális aki örül a CSOK-nak, mert így azok is rákényszerülnek a modern szingli életre, akik amúgy gyereket akartak?

Figyelt kérdés

Én itt vagyok már 35 éves mégis a férfi ismerőseimnek a 80%-a család és gyerek mentes még mindig. Sokaknak van barátnője, de megmaradtak csak a light-os kapcsolatok szintjén, mert nem tudnak saját ingatlant venni, a CSOK feltolta az árakat a normál árak 5x-ösére, így meglehetetlenítve a család, gyerek vállalást.

Igen de nekem ez jó. Én eleve libsi vagyok és azt mondom a családmodell a 21. században már egy elavult koncepció. És örülök annak, hogy egyre többen így élnek, normálisan, nem vállalnak béna gyerekeket mint régen a kommunizmusban. Illetve vannak akik igen, de az csak egy kisebbség a magyarságon belül. A romák nem tudom hogy élnek, nem mozgok roma körökben, gondolom ők még mindig sok gyereket vállalnak, de velük én nem érintkezem társadalmilag szóval nem érdekel. Ha majd többen lesznek mint mi, hát majd minden magyar kiköltözik külföldre, probléma megoldva. A nacionalizmus is egy elavult koncepció.

Van más libsi rajtam kívül aki örül a Fidesz CSOK-jának, mert így teremtettek egy olyan világot, ahol számtanilag az a normális, ha nem vagy családos. Eljött végre a mi időnk? Akik mindig csak bulizásra, függetlenségre, szabadságra és az élet habzsolására vágyunk, és már csak szégyenkezni sem kell emiatt? :)



2022. júl. 31. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
TROOOOOOLLLLLLL!!!!!troll
2022. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Óh dehogy vagy te libsi.Szélsőjobbos troll vagy aki 35 évesen itt hergeli szegény reményvesztett libsiket. :D
2022. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lóf...t vagy te liberális, azt, fidesznyik.
2022. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel ellenzékiként baromira nem örülök hogy többek közt az én adómból is osztogatják az ingyenpénzt annak aki pulyát pottyant a világra
2022. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Menj ki a mosdóba, emeld fel a wc deszkát, tedd alá a fejed és vagy 5X csapd jól rá a fejedre. Szerintem utána jobban leszel.
2022. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem,totál hidegen hagy ki hogyan él.

Viszont mindenki elsősorban magáért dolgozik,nem azért,hogy másoknak tegyen jót.

Pláne nem az ingatlankiadásból élőket,mert az egész erre ment ki,a többi csak propaganda.

2022. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
4es Anyád is pottyantott és kapott szocpolt, vagy ingyen lakást, gondolom az nem baj!
2022. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

A csak a felsőközéposztálytól jó a sok fideszesnek.


Érdekes nekem is csak a gazdag családba született volt osztály és csoporttársaim pottyantják úgy a kölyköket, mintha egy budaházi edda veszett volna el bennük.


Egy átlag magyar nincs vele előrébb, aki meg egyedül álló az duplán s.pik.

2022. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, én örülök neki. Megyek is bulizni este, holnap nem megyek melózni. A CSOK-os viszont menjen, mert sokba fog kerülni az a rezsi télen. :)
2022. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy libsi :)
2022. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!