Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy már rég kihaltak...

Az igaz, hogy már rég kihaltak belőlünk a honfoglaló gének és már csak magyarul beszélő szlovákok vagyunk?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
0%

70/70 anonim ***** válasza:


Neked az sem tűnik fel, hogy a német flektáló, az angol meg ma már inkább izoláló nyelv?

------------


Fentebb le vahn írva a rakásnál, a humboldtinál, hogy hogyan is vahn ez.

Ezeknek dolguk nem vahn a nyelvrokonsággal.

A magyar nyelv nem úgy agglutináló nyelv ahogy más, ez hamis látás, hisz a magyar nyelv úgy agglutináló, ahogy az indogermán és a germán.


De a magyar is flektál, sok példa vahn itt, de a német későbbi flektálás az vahn, hisz nem vahn ott már az om, ahogy dúrongom vagy a ja a dúrongja, gy lesz dringt és drängt.

2022. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:

#71 Teljesen légből kapott butaságokat írsz, ez nem így működik.Nem így kell a nyelveket vizsgálni.

Abban egyet értek, hogy a finnugor nyelvcsalád az egy elavult, hibás elképzelés.Inkább magyar nyelvcsakádnak mondanám, mert a többi "finnugor" nyelv származhat a magyarból!


A germán nyelvekhez semmi köze a magyarnak.Véleményem szerint ez egy külön nyelvcsalád a magyar, amiből származik még pár nyelv.Ezt sem ismeri el a tudomány, azt viszont régóta pedzegetik, hogy a magyar az egy külön nyelvcsalád.

2022. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:

A germán nyelvekhez

--------


Stakhogy a magyar nyelv A germán nyelv, nem a germán nyelvek, a német nem germán, a magyar A germán. A germán a protogermán ha így tetsz.

-----------

finnugor" nyelv származhat a magyarból!


A származ hangot nem bírom, inkább ered. De azzal a magyarnak dolga nem vahn, hisz a magyar nyelv indogermán nyelv.

--------

Nem így kell a nyelveket vizsgálni.


A nyelv, a nyelv, Kirgen. De már leírtam, hogy ana is berakás,(besrolos) kritériumja. Humboldtnál.

2022. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
89%

Nincsenek indo-germán nyelvek. (a magyar új lexikonok nem is ismernek ilyen címszót) Helyette Indo-európai nyelvek vannak, aminek csak egy kis szelete a Germán nyelvcsalád.


Ha és amennyire a Germánt lehet a magyarral rokonítani, akkor az ausztrál őslakósok nyelvét vagy az afrikai bantu nyelveket is épp annyira hitelesen lehet rokonítani a magyarral. Nevetséges a próbálkozásod.

2022. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
Amúgy írni se tud rendesen nem tudom hogy az életbe hogy értik meg. Na meg persze ilyen 0 beszédkésséggel rendelkező embert még gyári munkásnak se vesznek fel szóval valszeg otthon ül és ezen "gondolkodik"
2022. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
0%

74/75 anonim ***** válasza:


Ha és amennyire a Germánt lehet a magyarral rokonítani, akkor az ausztrál őslakósok nyelvét

-----------


Hát indogermán vahn és nem más, stak ez. Az vahn, hogy a magyar nyelv indogermán és germán, és a fenti helyzet áll fel, ha a finnugorral vagy a türkvel akarnák rokonítani, úgy lehetne már a bantu is.

Így kevered a szezont a fazonnal.


Itt nem próbálkozás vahn, hanem ez a nyelv.

2022. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
0%

75/76 anonim ***** válasza:

Amúgy írni se tud rendesen nem tudom hogy az életbe hogy értik meg. Na meg persze ilyen 0 beszédkésséggel rendelkező

---------


Sajna én magyarul írom és beszélem. Olyan hang nem vahn , hogy ért, stak er és ár gyök vahn, magyarul verstehen rakni.

De én nem rakom a magyarodat, az nem az.

Kevered a szezont a fazonnal.


Nem készség. Ezt dúrgerni nem rakom, de egal. Bagoly mondja verébnek, hogy... Rosszul írod ezt is, nem késség hanem készség.

2022. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
Te nagyon de nagyon hülye vagy . Vár erre már akkor rá jöttem mikor még 2 éve először láttam a fäszságod
2022. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:

"Olyan hang nem vahn , hogy ért, stak er és ár gyök vahn, magyarul verstehen rakni."


Ja ez kB értelmetlen teljesen .


Bár rájöttem hogy te csak egy olcsó troll vagy

2022. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:

Hát látom, hogy nem rakod, nem vagy rekna rakni, rációd, rended nem vahn.


Vahn az indogermán er gyök:er(nem ér)-ered-erda-eredva(erdő)-erny-ernya-ernyed-ernyeszt-ernyesztu-erjed-eron(rohan)-erő-... és az ár flektált formája.

Ennek tehát flektált formája az ár, és a sok hang belőle. DE az ér egy korcs, kurka hang, későbbi, magyartalan, az ér hangotkat dúrgerni kell.


Nem rakom így sehogy az ért hangot, de németül a klingoni-német übersetzungban az vahn, hogy verstehen. De magyarul a verstehen a rakni.

2022. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!