Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék és főleg a szavazó...

Az ellenzék és főleg a szavazóik miért sértegetik folyton a Fideszeseket?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt tapasztalom, hogy végtelenül lenézik a Fidesz-szavazókat, megalázzák, birkának mondják őket.

Ez elég szomorú jelenség. Főleg annak fényében, hogy az ellenzék mindig a más emberek, és a másságelfogadásáról beszél.



2022. aug. 1. 11:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
17%

"De a hazugságnak, uszításnak nem, és ez egy hatalmas különbség."



Akkor miért csinálják? Pont erről szol a kérdes.

Az hogy te párhuzamot vonsz a nácikkal szubjektiv es tulzo.

Pl a migráns es egyebb világnezeti kérdesekbe miert állitjak be nácinak, ahelyett hogy elfogadnak ez elterő nézeteket?


Ahogy az ellenzék szándékossan eltorzitja, kiforgatja sok esetben, az nem hazug es uszitó?

2022. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
69%
#18 de a fideszeseknél éppen hogy a gondolkodás hiányzik. És egyébként a nézeteik is, a nagy vezérük épp akkor aktuális irányzata...
2022. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Az ellenzékesek sokkal butábbak és szűklátókörűbbek.

Egész Budapestet benövi a gaz, de nekik az csak méhlegelő.

Azt se tudják, hogy milyen neműek akarjanak lenni.

Ha egyszer nyer az ellenzék, az első dolguk lesz, hogy megszüntessék a rezsicsökkentést, a családtámogatásokat, és beengedjék a migránsokat.

Megnézném ilyenkor a buta ellenzékesek arcán a döbbenetet.

Most sem ceszik észre magukon azt, hogy az ellenzékes sajtóik is hülyére veszik őket.


Akik ellenzékesek kommentelnek:

Ti tudjátok, milyen neműek vagytok?

Ha minden ingyen lenne, akkor is tüntikéznétek, hogy milyen magas az ára mindennek, ugye? Egyet csettint az ellenzéki sajtó, ti már ugrotok.

Tudtok mást mondani, mint azt, hogy Orbán lop? Tudtok 1 értelmes indokot mondani, hogy miért kéne arra a féleszű Márki-zayra vagy a Fegyőrre szavazni?

2022. aug. 1. 14:12
 24/33 anonim ***** válasza:
17%

22 az ellenzékiek pont olyan indulat vezéreltek es egy kicsit se gondolkoznak.

Ha nem hiszed olvasgas kicsit itt.

Ne hogy mar azt mond, ha valakinek két dekanal több agya van, az szavaz Gyurcsanyra es Jakabra!


Ez mindig igy müködik.

Teljesen mas dolgokat fogad el evidenciának a két tábor es ezert kölcsönössen hülyénk es agymosotnak nezik egymast. Valojaban mind a kettő az.


Az ellenzek baromi intoleráns es agressziv, ellentmondva sajat elveiknek. Persze elvileg demokratikus. A gyakorlatba meg faaiszta aki maskép gondolkozik es vele mar nem is kell toleransnak lenni.

Tudod hogy embernek egyelő a Gyurcsany kritizalasa a fideszes agyomosot birkázassal? Pedig baromi sok ember nem szereti aki kicsit se fideszes.


A demokratikus ellenzek legalabb akkor ordas hazugsag mint hogy a fidesz kereszteny

2022. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%

#21

"Akkor miért csinálják? Pont erről szol a kérdes."

Nem, a kérdés arról szól, hogy miért mondanak ki az ellenzékiek tényeket, amik a fideszesek nem tetszenek.

Egyszerűen azért, mert tények.


"Az hogy te párhuzamot vonsz a nácikkal szubjektiv es tulzo."

Egyrészt, nem az, a fidesz vállaltan fasiszta, vagyis baromira közel állnak hozzájuk.

Másrészt, pont nem rég mondott Orbán egy náci beszédet. Meg lehet hallgatni, el lehet olvasni, hogy Hitler hogy beszélt és pont így. Ez a beszéd, ha nem tudom, akkor én Hitler beszédnek tippeltem volna, ha pár szót kicserélünk.


Nem én vonok párhuzamot szubjektíven, hanem Orbán maga teszi ezt meg.


"Pl a migráns es egyebb világnezeti kérdesekbe miert állitjak be nácinak, ahelyett hogy elfogadnak ez elterő nézeteket?"

Mert ha kicseréljük a migráns szót zsidóra, akkor a nácikat kapjuk.

Nem bonyolult egyenlet.


Egyébként pont ez az uszítás, amiről beszéltem.

Csak a példa kedvéért, hogy ez mennyire jelen van a fasiszta pártok részéről más országban. Több országban volt felmérés, hogy az emberek mit gondolnak a migránsok hány százaléka dolgozik, illetve hogy mennyi a valós adat, pl. Franciaországban átlagban azt gondolták, hogy 30%-uk munkanélküli, miközben valójában 7%-uk.


"Ahogy az ellenzék szándékossan eltorzitja, kiforgatja sok esetben, az nem hazug es uszitó?"

Mit? Én a fidesszel kapcsolatban nem igazán hallottam még ilyet az ellenzéktől, pedig én kikerestem mindig a fideszesek szó szerinti megszólalását.

Olyat tudok, hogy a sajátjukról mást mondtak, pl. MZP beszédeit sokan elkezdték magyarázgatni, ami nevetséges volt.

2022. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

"Mit? Én a fidesszel kapcsolatban nem igazán hallottam még ilyet.."


Olvasd el amit most irtál.

Egy indulat vezérelt fröcsöges es ellenseg kep kreálás érdemi párbeszéd helyet. Erről beszélek

A szubjektív véleményed tenynek tekinted. Pont ettől leszel ilyen intoleráns es agressziv.

Csak egy helyes ertelmezése van a vilagnak, a tied.

Pont ez a közös vonás a kommunistákba es a nácikba.


A hsz-m lepontozasa is azt bizonyitja, hogy nincs helye kritikanak.


Nézz utana a Jungi árnyék proekcionak.

2022. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
23%
Bájos, amikor az O1G-koalíció akarja megtanítani a jómodort. :)
2022. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
22%
Ezek olyan erkölcsi szinten vannak, még a politikusaik is, hogy pár hete idiótának nevezték az egyik minisztert, korábban patkánynak nevezték a fidesz-szavazókat... Mit vársz az átlag balostól. Olyan alacsony a szellemi és emberi színvonaluk, hogy náluk ez a norma.
2022. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező válaszai bőven bizonyítják, hogy kettős mércét használ, ferdít és provokál.
2022. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
81%

Azért birkázzuk őket mert buták. Nézik az M1-et és mindent elhisznek amit ott látnak. De a legdurvább az, hogy ha ész érvekkel és bizonyítékokkal mondasz nekik valamit akkor megsértődnek is elmennek.


Kb egy 11 éves gyerek szintjén vannak akiknek orbán az apukájuk és mindent elhisznek neki.

2022. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!