Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy a fideszesek...

Jól látom, hogy a fideszesek átlagon felül fogékonyak a gyűlölködésre az ellenzékiek pedig mások kigúnyolására vevők nagyon amint alkalom adódik? Miért vagyunk ilyenek?

Figyelt kérdés
Vagy ez a két fajta embertípus más országokban is így elválik?
2022. jún. 29. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Csak a holló rend párt szavazói tökéletesek.
2022. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jól látod.

Mindkét oldalon vannak mindenféle emberek... kategórizálni szerintem buta dolog!!

2022. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
... szerintem nem jól látod....
2022. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
#1 a Táncsis radikális balpárt szavazói még tökéletesebbek!
2022. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, neked fura egy kapcsolataid lehetnek.

Én szeretem inkább olyan emberekkel körbevenni magam akik sem nem gyűlölködnek, sem nem vevők mások kigúnyolására, miközben a politikai nézetük nagyon vegyes.

Vagy neked azok számítanak csak akikkel itt vitázol?

Akkor is kérdés, miképpen jött ki neked ez a két véglet? Mitől lennének pont a fideszesek gyűlölködők, és miért az ellenzékiek gúnyolódnának másokon?

Jelentem magam, én kifejezetten élvezem mások gúnyolását április óta és fideszes vagyok, gyűlölködni viszont pont nem szokásom.

2022. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Azért, mert gyűlölködni és gúnyolódni jó. Szeretjük.
2022. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Orbán azért igyekszik megadni a hangnemet "akkorát nyertünk hogy a Holdról is látszik" .... nyilván ez tudatos hogy legyen folyamatos feszültség a megosztott országban.

Amikor már nem azt nézed ki a magyar, hanem fogy ki a libsi, a balos, a fideszes.....hogy jutottunk ide?!?

2022. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a pártok felelősek mert igenis a Fidesz hergeli a szavazótáborát az ellenségeskedésre, a gyűlölségre. De az ellenzék meg szintén igenis hergeli az ő táborát mások lenézésére, kevesebbnek tartására. És sajnos mindkét tábor nagy része fogékony erre és ez tükröződik majd a viselkedésükben utcai tüntetéseken, fórumokon, személyes beszélgetésekben. Természetesen vannak kivételek is akiken ez nem működik.
2022. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

#8 " mert igenis a Fidesz hergeli a szavazótáborát az ellenségeskedésre"

Kíváncsivá tettél.

Mivel hergeli a fidesz gyűlölködésre a szavazótáborát? Hogy megnyerte negyedszerre is 2/3-dal a választást?

2022. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Jól látod kedves kérdező.

Majd jönnek utolsó senkiháziak, aki szerint te nem vagy magyar, de ne foglalkozz velük.

Neked van igazad.

2022. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!