Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy a...

Mit szólsz hozzá, hogy a gazdasági válság miatt egészségesebben fogsz élni?

Figyelt kérdés

Kávé, cigi, energiaital, kóla, mértéktelen alkohoholfogyasztás. Cukros, édesítőszeres, színezett löttyök. Úgy általában a túlzott cukorzabálás ami a szervezet elsavadásához vezet, mely számos betegség táptalaja. Gyorséttermi zabálás, mely szintén káros, ami leginkább a megmaradt amerikai indiánoknál volt megfigyelhető, hogyan tizedelte őket még tovább. Telefon nyomkodása úton-útfélen, televízió, bulvármétely, kereskedelmi mákony, hiteláfium. Indokolatlanul agyonvegyszerezni, agyonfertőtleníteni a bőrünk, ruhánk, edényeink. A haszontalan pirulák falása.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, melyből legalább a társadalom 80%-a minimum egy haszontalan dolgot nélkülözni, vagy korlátozni fog. Ha eszetekbe jut még valami haszontalan dolog, írjátok meg azt is.


Minden rosszban van valami jó.



#gazdasági válság #kamatfeudalizmus #univerzális tudás #Modernkori betegségek #Torzkapitalizmus #Egészségügyazmagánügy
2022. aug. 1. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
nem fogok egészségesebben élni ha minden krva órában azon kell idegeskednem hogy ne fagyjak meg, legyen mit ennem stb
2022. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos nem, eddig is egészségesen éltem továbbra is így fogok élni csak drágábban. Aki eddig gyorskajával, mértéktelen cukormennyiséggel, kemikáliákkal tömte magát nem fog életmódot váltani (vagy talán 10ből 1 ember de) hanem csak többet fog rá költeni.

Ahhoz hogy az emberiség nagyrésze elkezdjen tudatosan táplálkozni, fogyasztani, úgy alapjáraton tudatosan élni ennél sokkal nagyobb válság fog kelleni. Amit szerintem a klímakatasztrófa elő is fog idézni szép lassan.

2022. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd szívhatod az "egészséges" szennyezett levegőt amit az újraindított szénerőmüvek ontanak magukból.
2022. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Remek.
2022. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
#2 A dolog átka pusztán az, hogy amint stabilizálódik a helyzet, az emberek vissza fognak térni az egészségtelen szokásaikhoz.
2022. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkezőleg egy válság, avagy életszínvonal csökkenés, mindig egészségtelenséget hoz. Nézd meg a nyugatiak milyen bőrbe vannak és milyenben vagy te.

Aki alkoholista az itt csöves bort, ótvar töményet iszik, kint márkásat. Aki dohányzik kint dobozos multifilteres cigit szív, itt félig-papír félig dohány sodort füstszűrő nélküli tüdőgyilkost. Az étel pedig minél olcsóbb annál hizlalóbb... ugyanannyi kalória van egy 160 forintos műtészta okádékban mint egy salátás, rántottás, öntetes, szószos reggeliben amit étteremben reggelizik az osztrák proli is.

Nem csoda, hogy a magyaroknál volt a legmagasabb covid halálozás, mert azok élnek a világon az egyik legegészségtelenebbül. A nálunk gyengébb GDP-t teljesítő országok természeti népek, akik egészségesebben esznek mint mi.

2022. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Én már Kassára járok Coca Coláért. Van több íz is cukrosban, olcsóbban.


A chips adót meg ahogy elnézem a potrohos törpepinochetet neki kellene figyelnie.

2022. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A Fidesz kormány gondol azemberek egészségére is. Kevesebb evés egészségesebbé tesz, hacsak közben nem halunk éhen vagy nem fagyunk meg.
2022. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kellett ez már, ép testben ép lélek... ideje változtatni.

Nézzük az USA t: cukros lötty, fánk, hamburger, félkész kaja, sör, nulla mozgás stb.

Rengeteg, dagadt, beteg ember!!!

Ne ez legyen a jövő...

2022. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

1#

TV, rádió, Facebook kikapcs. Máris jobban fogod érezni magad valamivel.


3# Úgy tudom, hogy a mi orosz gázellátottságunk jelenleg rendben van. Nyilván kell készülni, hogy ez akár rövidtávon is változhat és akkor sajnos az energiatermelés valóban nagyobb levegőszennyezéssel fog járni. Viszont én azt kérdeztem amiben jobb lehet az életünk.


6#

Na éppen ezért kéne nekünk elkezdeni tudatosabban élni, nem pedig 33 éve kergetni azt a lázálmot, hogy utolérjük Ausztriát, hogy zabálhass a méregdrága mekiben(nem a kalóriákról van szó) , előre töltött cigit szívhass, vagy márkás szeszesitaloktól lehess ocsortány részeg, stb. anélkül hogy ez meg se kottyan a pénztárcádnak. Úgy ahogy van el kéne felejteni a káros, fölösleges és haszontalan dolgokat.

2022. aug. 2. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!