Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy spórolásba fogtak az emberek?

Figyelt kérdés

Boltokban nem látok már agyonpakolt bevásárlókocsikat, az allee-ban voltam tegnap este 6kor, kb csak lézengtek. Máskor nyitáskor már vannak rendesen. Autós forgalom is csökkent, ahogy észrevettem.


Vagy csak fél budapest nyaral?



2022. aug. 2. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, csak te. Mindenki külföldön nyaral. Annyira spórolnak.
2022. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Csak te
2022. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak te, ez ebben a helyzetben egyértelmű.
2022. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Kezdődik az Éhezők Viadala, remélem Borsod megye nyeri meg! 👌🏿
2022. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap kíváncsiságból leugrottam Siófokra. Az Azur wellness belső parkolója majdnem megtelt, a parton épült új emeletes szállodák(nyaralók?) üzemeltek, nem bírtam megállni parkolóhely hiányában. Sok zöld rendszámos autó. Így látni nem láttam, mennyien mentek a tóba.
2022. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Nyaralási főszezon van, szerintem azért látsz kevesebb embert. Illetve még nem kezdődött el a tanév előtti nagy bevásárlás, majd augusztus második felében térjünk vissza erre.
2022. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben kiderül, ha az első fűtésszámlák megjönnek.
2022. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, minden jó és szép, nincs itthon semmi baj. Az árakat is mindenki röhögve kitudja fizetni.
2022. aug. 2. 12:45
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Bizony.
2022. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek többsége pénzügyi analfabéta, ezen ne lepődj meg. Az, hogy én például spórolok, teszek félre vésztartalékot, tervezetten van megtakarításom minden hónapban, nem gyakori. Amikor a nyugdíjbiztosításomat kötöttem, az ügyintéző meglepődött a pénzügyi tudatosságomon, azt mondta, hogy nem ilyennel szokott találkozni az ügyfelek között. Majd akkor esnek hasra, amikor kifutnak a tartalékokból, amikor meglátják a magas számlákat, amikor elmerülnek az adósságban. Szerinted miből volt a devizaválság? Mit gondolsz, hányan gondolták végig, hogy az árfolyamváltozás kockázatos? A CSOK is csapda a legtöbb embernek. Az állatos kategóriában is felháborodott a gazdi, milyen drága az állatorvos, de azért a többség nem úgy vállal háziállatot, hogy tervez az esetleg váratlan nagyobb kiadásokkal, mint például egy lábműtét. Gyerekvállalás ugyanez, úgy vannak vele a legtöbben, ahol 2 gyerek felnő, ott 3 is, de ha megszorulnak anyagilag, akkor elvárják, hogy kisegítsék őket. Ja, hogy előtte átgondolják, hogy mennyibe is fognak kerülni a gyerekek, az már nem megy.
2022. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!