Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Spórolásból áll az egész...

Spórolásból áll az egész életem minden szakasza, ki hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

Átlagosan 150-160 ezret hozok haza, mégis állandóan tennem kell félre hogy ami éppen kell azt meg tudjam venni, egyrészt van mihez nyúlni, másrészt azért házat akarok valamikor, bár kitudja addig hol lesznek az árak köszönhetően a csok miatt....


Pont ezt beszéltük itthon hogy hiba a milliós megtakarítás, mellette nem járok szórakozni, ez azért van mert inkább azt a pénzt kipótolom és veszek egy jó melegítő felsőt, vagy akármit.

Eltudnám verni egy autóra a pénzt de akkor ott vagyok hogy örökre itthon fogok élni, költséghatékonyságból robogóval járok, mellette ugyan a városi bérletem térítik.


2017. máj. 13. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

És? Mi a kérdés? Az, hogy melegítőfelsőt veszel, vagy bulizni menjél? Na és!


Ha tudnád, hogy mások hogy élnek...


Neked megvan mindened, és még félre is tudsz rakni, NE PANASZKODJÁL!!!

2017. máj. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és mi van azokkal akik nem keresnek 150-160at, hanem csak 110e-et? vagy épp 47e-et?!


Sajnáltasd csak magad!

2017. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nyavalyogni kell, mi ezért költöztünk ki, amint a párom ajánlatot kapott külföldről.


Itt megkeres ötször annyit, és tuduk menni erre-arra, ha szeretnénk, mert nem kell minden garast félretenni.


Egyébként meg ne siránkozz, mi sem tettük, míg otthon éltünk, hanem beosztottuk.

2017. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértelek, nekem is sokszor elegem van ebből.


A férjemmel 400 ezerből élünk ketten.


5 éve autót vettünk, arra spóroltunk előtte. Oké, meg tudtuk venni, de jó.

Aztán jött az, hogy külön költözni a szülőktől, megint spórolás a kaucióra, albérletbe is kellett ezt-azt vennünk, megint megoldottuk.

Aztán jött az, hogy esküvőt tartsunk. Igaz, szűk körű, de így is bele került 600 ezer ft-ba, ezt is össze gyűjtöttük.

Közben végig házra is spórolunk, lakástakarékokat fizetünk + a berendezésre is gyűjtünk kp-ban.


De közben is mindig van mire gyűjteni:

Nyaralások, utazások- mivel imádunk utazni, erre is mindig rakni kell el

Akkor most pl nyárigumi szett kellett - 100 ezer ft

Előtte a férjemnek csináltattunk szemüveget mert néha hord - 80 ezer ft


Ezekre is mindig össze kell szedni. Mindig van valami, ennek soha nem lesz vége.


Csak abban bízom, hogy a bevételeink is nőni fognak hamarosan :)

Arra kell törekedni.

2017. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig van mire spórolni,sosincs vége.
2017. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, a dolog nagyon egyszerű. Össze kell hangolni a tehetséget az igényekkel.

Ismerősöm állandóan güzül, és a BMW hiteleire keresi a lóvét.

Nekem meg egy tízéves hitelmentes kocsim van, és nyugodtan legózok az unokákkal...

2017. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!