Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy úgymond nemzetinek mondott...

Árokpart kérdése:

Egy úgymond nemzetinek mondott kormány hogyan tehetett ilyesmit?

Figyelt kérdés
A rezsicsökkentés megnyírbálására gondolok. Az nálunk olyan alappilér volt mint pl. az USA-ban a szabad fegyvertartás. Mi mégis belenyugszunk milyen egy nép vagyunk.
2022. aug. 4. 14:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Annak még van esélye, hogy csökkentik a gáz és az áram ÁFÁ-ját. De szerintem ha meg is lépik, ezt is az ún. átlagfogyasztásig. Bár emlékeim szerint pont EU-s előírás volt, hogy az energia nem lehet kedvezményes ÁFA kategóriában, 2005-ig csak 12% volt az ÁFA rajta.
2022. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Na jó, álljon meg a menet! TI szavaztátok meg 2/3-ra a kormányt! Nem pedig ők magukat.
2022. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

De legalabb nem mesz az ukran frontra, valamint a gyerekeid nem kesznek atoperalva...

Meg nem Gyurcsany.

Ugyhogy orulj

2022. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Gondolkozom azon is, hogy lehet, hogy a Youtube-on kijövök majd élő adásba és úgy szólok a kormányhoz és az emberekhez.
2022. aug. 4. 15:22
 25/30 anonim ***** válasza:
Hajrá, csináld, had röhögjünk, de mondd majd el, hogy megvett a Fidesz kilóra és családostól rájuk szavaztál, mert rettegtél Sorosgyörgytől meg az LMBTQ-tól meg a migránsoktól:DDDD Most meg nyüszítesz. Mondd majd el ezt is.
2022. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25-os Egyébként igen végül is elmondom, hogy sajnos rájuk szavaztam. Nem az szégyen, hogy csúnyán megvezettek, a lényeg, hogy tanultam belőle és tanuljon belőle az is aki sajnos rájuk szavazott.
2022. aug. 4. 15:28
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem 1 kérdésem van: amikor probaltak észérvel meggyőzni választás elött, higy ez lesz, akkor Neked mi volt rá a válaszod?
2022. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Na. Lehet, hogy nem figyeltem eddig, hogy miket ír árokpart, de most azt mondom, jól beszél.
2022. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
27-es Az a helyzet, hogy úgy személyesen a közvetlen környezetemben lényegében nem győzködött senki egyik oldal irányában sem. A neten és a TV-ben persze néztem a kampányműsorokat. Őszintén szólva lényegében Márky-Zay Péter programjának nagyon sok része tetszett, különösen, hogy az egészségügyel szeretett volna kezdeni valamit és talán elindíthatott volna egy betegszemléletű, a beteget mint ügyfélként kezelő betegállátást és talán a kórházi házirendeket is talán egy emberire formálta volna, hiszen ismertek tudjátok, hogy a magyarországi kórházi házirendekkel van a legnagyobb herótom. Viszont emelett féltem, hogy teljesen piaci alapúvá teszi a rezsit és ugyanolyan helzetbe kerülnénk mint 2006-2010 között mikor hitelt is fel kellett vennünk sajnos, hogy ki tudjuk fizetni. Erre ugye mit ad Isten hiszen már tudjuk, hogy bizony átvertek most áprilisban minket a rezsivel és újra olyan helyzetbe hoztak mint 2006-2010 között, hacsak meg nem állítjuk ezt a folyamatot. Ha megállítanánk ezt utána már csak egy lépés lenne, hogy kiköveteljük, hogy az egészségügyben és az oktatásban is változtassanak és menjünk egy jó és emberi iránybe. Ezt kellene megpróbálnunk valamiképpen. Lehet, hogy nem sikerül, de még most is azt mondom, hogy ha meg sem próbáljuk annál nagyobb veszteség szerintem nem érhet minket. A némaság a legrosszabb ebben a helyzetben szerintem.
2022. aug. 4. 15:39
 30/30 anonim ***** válasza:
blabla
2022. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!