Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Toroczkai László nem akar kormányváltást?

Figyelt kérdés

Toroczkai László azt nyilatkozta hogy nem akar 2006-hoz hasonló forradalmat,és kormányváltást sem.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. aug. 4. 20:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
10%
Milyen érdekes. Nem akar balhézni 12 év elképesztő, páratlan, hihetetlen mértékű lopása, csalása, hazudozása, demokrácia nullára rombolása, stb, stb, de akart balhézni egy szaros öszödi beszéd miatt. Ez mindent elmond sajnos a valós pozíciójáról Toroczkainak, csalódott vagyok mert az utóbbi egy évben figyeltem őket és sok minden tetszett amit működtek.
2022. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Akarnak kormányváltást. Erős fellépésre is biztatnak. De békésebb tüntetésekre, hogy kiálljunk magunkért. Nem a klasszikus hatalom megdöntéses dolgokra. Mármint nem akarnak felakasztani pl senkit.

Amúgy ha sokáig folytatódik ez, a nép előbb-utóbb drasztikusan fel fog lépni. Egy ideig működik az, hogy éppen valamit hibáztatnak a jelenlegi helyzet súlyosságáért. Háború, Covid, migráció, stb. De nem tudják mindig előhúzni ezeket a kártyákat. Egyszer csak unalmasakká válnak. Találhatnak valami újat, ez is igaz.

2022. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy fidesz szatelitlárttag, azt az én anyám volt szidva, és életveszélyesen megfenyegetve itt gyakorin
2022. aug. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!