Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemes itthon...

Szerintetek érdemes itthon elkezdeni valami vállalkozást vagy inkább érdemes ki menni külföldre?

Figyelt kérdés

Érdemes szerintetek a mostani helyzetben nyitom például egy kis élelmiszer boltot ami megvan durván 2 millióból vagy inkább fogni magam és ki mennem külföldre? 22 éves vagyok és nem tudom hogy mihez kezdjek minden álmom hogy Angliában éljek de ha itthon tudnék érvényesülni valami kis vállalkozással akkor azt is átgondolnám. Nem tudom mit csináljak hogyha belekezdek valamibe félek hogy csődbe megy és oda a pénzem

Előre is köszönöm a válaszokat



2022. aug. 5. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én egy ilyen maffiarendszerben biztosan nem vállalkoznék, de te tudod.
2022. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Csak húzd meg magad.
2022. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Szvsz teljesen mindegy, hogy hova mész, g-cinagy beszopódás várható az egész világon.

Szóval nem ezen kéne gondolkodni, hogy mit hogy vállalkozzon az ember, hogy pénzes legyen meg "érvényesüljön", hanem hogy hogyan fog egyáltalán életben maradni pár év múlva.

2022. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

"minden álmom hogy Angliában éljek"


Irány Anglia! Nem fogod megbánni. Azt viszont igen, ha itthonmaradsz.

2022. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
2 millából egy komplett élelmiszer bolt? Lassan egy kiló kenyér kerül annyiba :D
2022. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozást akkor érdemes kezdeni, ha van egy jó/működőképes ötleted és bírod anyagilag is.


A kisbolt nyitásához nem elég 2M, kevés rá.Az minden vállalkozásban benne van, hogy becsődöl.De maradjunk a kisboltnál.Én biztos nem nyitnék, mert nagyon nehezen versenyeznek a multikkal, pláne ilyen gazdasági helyzetben.

Egyáltalán van arra képesítésed, hogy boltot nyithass?Mert ha nem, akkor arra is fel kell venni egy alkalmazottat, aki vezeti a boltot.

2022. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külföldre itthonról bedolgozni érdemes.
2022. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
2 millióból egy kiló kenyeret nem fogsz tudni kitenni a polcra,bár polcod vagy pultod sem lesz ennyiből.
2022. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ja, 2 milla édeskevés egy bolt megnyitásához.


Ha egy nagyon-nagyon pici boltról is beszélünk, és tegyük fel, hogy magát a helységet nem kell megvenned, mert mondjuk van egy garázsod, akkor is kb. a villanyszerelő meg a vizes elviszi meg a burkoló elviszi ezt az összeget.


És akkor még kéne festeni, polcokat beszerezni-szerelni, gépeket beszerezni-beüzemelni, céget alapítani, könyvelőt fogadni, kocsit venni az áruszállításhoz, árukészletet beszerezni a nyitáshoz, NÉBIH-engedély, stb.

2022. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Szörnyű a helyzet a kis embereket kirabolják és mondvacsinált okokkal szét büntetik. A NAV mostanra egy büdös maffia szervezet, én mondom nem éri meg itthon vállalkozni egyáltalán.
2022. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!