Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet eltörölni ezt...

Miért nem lehet eltörölni ezt a rohadt ársapkát az üzemanyagok áráról?

Figyelt kérdés
Kutasként dolgozok, meg vannak bolondulva az emberek. Az egyik nem akarja ideadni a forgalmit, hogy beolvassam a vonalkódot, a másik ideadja, de előtte vitatkoznom kell vele, a harmadik rendőrt hív, hogy milyen jogon nem engedem olcsóbban tankolni, stb. Teljes a káosz az emberek fejében. Azt sem tudják sokan, hogy például a MOL kútjain 1 nap csak egyszer lehet kedvezményesen tankolni, nem pedig kutanként. El kell magyarázni, hogy ez miért van, de közben ránk haragudnak, ahelyett, hogy az utcára menne mondani a véleményét. A kormányra haragszik, de rajtunk veri le.

2022. aug. 5. 18:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Ársapkáznak ami a kisker részén gáz, ahelyett hogy eltörölnék az ÁFA és jövedéki adó részét...
2022. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De az emberek is lehetnének megértőbbek.
2022. aug. 5. 18:22
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Amíg tudják, hogy ezzel a sapis árral is fidesz oligarchákat gazdagítják, addig kevesen lesznek megértőek.

Amúgy nem csak a MOL -nál lehet 1x tankolni, hanem úgy általánosan, minden töltő állomást beleértve.

Én is bele futottam, reggel a MOL -nál megtankoltam, majd megtettem 800km -t, elkellet mennem az ország másik felébe, meg vissza, így nap végén megint tele...

Majd közölte a kutas, hogy nem engedi a rendszer...

2022. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Egy nap csak egyszer lehet? Ezt nem is tudtam
2022. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, fogadd őszinte részvétem! Igen, rajtatok csapódik le most minden elégedetlenség, nem csodálkoznék, ha két hét múlva nem csak üzemanyaghiány, hanem személyzethiány miatt zárnának be benzinkutak...


Azért a főnökeidet is hátsón lehetne billenteni, mert arról sehol nem lehetett hallani, hogy a MOL-nál napi egyszer lehet (mennyiségtől függetlenül) hatósági áron tankolni. Ma lehetett csak utólag beszámolókat olvasni a dologról, pedig ha előre bejelentik, szerintem tele lett volna vele a sajtó.


Az ársapkát a népszerűségvesztés miatt nem lehet eltörölni, pedig erősen piactorzító és jóval több a (hosszútávú) negatív hatása, mint a pozitív. Nyilván én is örülök, hogy 700 helyett 480-ért tankolok, de közben tudom, hogy ez nagyon nincs jól.

2022. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Van az a pillanat, amikor engem sem érdekel. Nem fogok 8 órán keresztül magyarázkodni. Legutóbb sem adták ide a forgalmit, beütöttem az olcsóbbat neki, oszt hadd menjen. Francnak sincs kedve ehhez. Ugyanakkor nem lehet eljátszani ezt sem sokszor, mert ellenőriznek minket. Kb. bármelyik tankoló ember lehet pont egy ellenőr.
2022. aug. 5. 18:43
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell elmondani csak, hogy nem te hozod a szabályokat, és kirúgnak, ha megszeged. Ezt csak megérti. Vagy készítsd ki a hálózat panasz telefonvonalának a számát, email címét, ezt írd ki egy papírra, és mutass rá, ha veled vitázik, hogy ott foglalkoznak a problémájával, te nem tudsz semmit tenni.
2022. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, idővel el lesz törölve.
2022. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mert a Fidesz a népszerűségre hajt!
2022. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#7


Többnyire ezt szoktam egyébként mondani. Plusz be is vagyunk kamerázva, az egyik ott van mögöttem, a nap végén azt is meg lehet nézni, hogy konkrétan kinek mennyi pénzt adtam vissza, nem-e számoltam el, stb. A sumákolók meg még külön fajhoz tartoznak. Takarásban tankol direkt a kannába, meg bedobja a pénzt a pultra, aztán megy is, úgy kell rászólni, hogy egy százassal kevesebb. Senkinek nem fogok a zsebemből fizetni még 5 forintot sem. Elállnak oldalra tankolás után rögtön, mikor még nem is fizetett, stb. Szóval ezért mondom, hogy az emberek hozzáállása sokat számít.

2022. aug. 5. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!