Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nőknek mi a véleménye...

A magyar nőknek mi a véleménye arról hogy nyiltan ajánlgatta őket az amerikaiaknak feleségnek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szabad keveredni egy magyarnak amerikaival?Nem lesz kevertfajú így a magyar nép?

2022. aug. 6. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ugye ez az egész beszed egy fizetett program volt, közben szembe megy az amerikai filozófiával :) Kissé nevetséges :D


Másrészt ha annyira okos, tudhatná, hogy az amerikaiak gyakorlatilag bevándorolt európaiak leszármazottai. Szóval nem vagyunk mások.


Másrészt ha feleségül kellene mennem egy amerikaihoz, akkor élnék a jogommal, és huznek innen :D


De biztosan ő sem gondolta at ezt, meg amúgy semmit sem :)))

2022. aug. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Biztos vagyok benne hogy minden magyar nő egy texasi redneckre vágyik.
2022. aug. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát egy ilyen republikánus érzelmű faxkalapnak esélye se lenne nálam. És szerintem ezzel kifejeztem nagyon sok magyar nő véleményét. Szóval Orbán abbahagyhatná, hogy mások nevében beszél, mert szekunder szégyenem van.
2022. aug. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

4# Attól hogy valaki republikánus még nem következik belőle hogy f*szkalap, és abból se következik jóemberség ha valaki demokrata szavazó. De már az is elég ciki ha valakinek randi előtt párttagsági könyvet kell bemutatni. Nem beszélve arról hogy rengeteg olyan pár van akinek a politikai véleménye különbözik, pl Gombos Edina balos a férje republikánus, vagy a faskó Morvai Krisztina pasija a komcsi Baló György volt.

A magyar nők meg úgy a társadalom elsöprően jobboldali, és a nők 99%-nál nem a politikai hovatartozás a szempont hanem a megbízhatóság, szimpátia stb. Tehát te nem "nagyon sok" magyar nő véleményét fogalmaztad meg, hanem egy nagyon szűk kisebbségét.

2022. aug. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
5: nem kell randi előtt párttagsági könyvet bemutatni, kiderül az randi közben is, hogy mennyire hasonlóan látják a világot vagy sem. "a magyar nők meg úgy a társadalom elsöprően jobboldali" ezt addig nem lehet kijelenteni, amíg nincs az országnak egy épkézláb ellenzéke, akikre jószívvel szavazni lehet. Mert nagyon sokan nem azért szavaznak orbánra, mert jobboldali, hanem mert jelenleg az egyetlen ember, aki el tudja vezetni az országot. Vagy legalábbis ezt gondolják róla. Annyira keresztény-konzervatív az ország, hogy orbán 12 év teljhatalom mellett sem merte szigorítani az abortuszt, mert belebukott volna. Ahogy az most amúgy a republikánusokkal történik..
2022. aug. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

6# Ez semmit nem változtat azon a tényen hogy politikai hovatartozásból még nem következik a másik emberségére vonatkozólag semmi (max ha valaki radikális), valamit az emberek 99%-a nem politika alapján választ társat. A világ hasonlóan látása sem csak a politikán múlik, ez kb 1 pont a 100 ból. A politikát is kevesen veszik olyan vérkomolyan hogy ez bármi szempont lehessen.

Az ország elsöprő jobberségét meg ne a választások alapján ítéld meg, csak hagyd el Pestet és beszélgess a vidékiekkel, még a vidéki orbán ellenesek többsége is jobber. Én ott csak jobbereket láttam mindenhol, az a nyitott balos közeg ami Pesten van, nem létezik vidéken.

2022. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Az ember nem politika alapján választ társat, hanem az alapján mennyire hasonló a gondolkodásuk alapvető dolgokban. Én például egyáltalán nem politizáltam öt-tíz évvel ezelőtt, mégis leráztam a kimondottan konzervatív, keresztény srácokat. Ez ösztönös, tudat alatt érzed, hogy nem passzoltok. Pestet meg nem kell elhagynom, mert Debrecenben nőttem fel, ismerem a vidéket, mint a tenyeremet, sok barátom is van onnan, egy sem jobboldali. Szüleim mai napig ott élnek, apám orbánra szavazott, de baromira nem azért, mert jobboldali. Szóval nem kell bemutatni a "vidéket".
2022. aug. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Van pár fideszes aki még mindig abban a tévhitben él, hogy mi olyanok vagyunk mint a lengyelek, közben sajna az emberek többsége egy passzív, kiégett ember, aki a horogkeresztre és a sarlókalapácsra is leadná a voksát, ha azt látná, hogy az a párt legalább valami minimális segítséget nyújtott neki.
2022. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!