Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieknek nem érdemes...

Az ellenzékieknek nem érdemes semmit mondani?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy ha értelmesen próbálod nekik elmagyarázni, mit látnak rosszul, akkor nem veszik tudomásul, hanem tovább fröcsögnek. Itt is, ha egy kérdésnél leírsz egy normális választ, de nekik nem tetszik, egyből lepontoznak. Úgy tűnik, mintha képtelenek lennének egy érvelést felfogni, gondolkodni, hanem valami zsigeri gyűlölet van bennük, és az irányítja őket. Én már úgy érzem, nem is érdemes beszélni velük, csak az ő szintjükön beszólni, mert úgy sincs másnak értelme.

2022. aug. 6. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Juhé, akkor többé nem jössz ide baloldalazni?

Köszönjük!

2022. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1-es máris bizonyította a felvetésemet.
2022. aug. 6. 15:08
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Éljen a Fidesz meg a zsenijük, ezért jutnak ilyen gyorsan kettőről az egyre.
2022. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Talán az lehet a probléma, hogy érvelésként azt az hazugságtengert használod, amit a fideszes médiában megetetnek veled.


Amikor egy retardjobber tényként kijelent pl. olyanokat, hogy amerikai tábornokok meg biofegyver gyár van az Azovsztal alatt, és ezért jogos az orosz támadás, csak mert az a sz-rtartály bayerzsófika azt mondta a hír tv-n, arra mégis mit lehet szerinted mondani? :D

Tényleg csak azt, hogy "menj a qva anyádba".


Aztán persze amikor lebukik ezekkel a hazugságokkal a fidesz-média, akkor szimplán soha többé nincs említve a téma, mintha meg se történt volna, hogy orbitálisat hazudtak, elővesznek egy másik hazugságot, és azt nyomatják, amíg ki nem derül arról is feketén-fehéren, aztán újabbat és újabbat.


Ti meg gyakorlatilag ezeket a hazugságokat szajkózzátok érvként.

2022. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként sok fideszes "politológus" nyuggerel is ugyanez a helyzet, mint az ellenzékiekkel, csak az fér bele a látásmódjukba, amit a propaganda tol.

Példának, a vérfideszes nagyanyám erősen oltásellenes volt, meg is mondta, amikor jött a COVID elleni oltás, hogy ő semmilyen oltast nem fog beadatni magának. Aztán ugye a fidesz elkezdte, hogy "Soros is, Gyurcsány is, baloldal is oltásellenes, de mimagyarok nem!" propaganda fogást, utána már úgy ment az oltásra, mintha kötelező lett volna. És nagyon tetszett is neki.

Így tudja az emberek agyát átmosni a pártpropaganda.

Tény, hogy az ellenzéknél is ez a helyzet, akik egész nap az ATV-n, Telexen, 444-en lógnak, ugyanígy fröcsögnek.

De a fidesz sem különb. Egykutya, mindekettő kutya!!

2022. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Csak éppen nem ilyen dolgokról van szó. Bármiben kifejtjük a véleményünket logikusan, az a reakció, amit mondtam.
2022. aug. 6. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

"Bármiben kifejtjük a véleményünket logikusan, az a reakció, amit mondtam."


Én nem emlékszek arra, hogy egy átlag jobber valaha is logikusan fejtette volna ki a véleményét bármiről - axiómaként mindig valamilyen NERpropaganda hazugságból indulnak ki.

2022. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#8: Látod, bizonyítod megint az elfogultságodat.
2022. aug. 6. 15:46
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok elfogult, de ezt látom.


Csak nézd meg, ide is milyen kérdéseket írtok ki.

Mondjuk a szankciók kapcsán.


Az az axiómátok, hogy az oroszok meg se érzik, európa meg kicsinálja magát, és akkor a kérdés pluszban csak annyi, hogy "méé ilyen hülyék az európai politikusok, mert ezzel mossák az agyatokat 0-24 a hiradóban meg a hírtévében meg a bayer show-ban.


Az fel se merül bennetek, hogy ennél azért talán árnyaltabb a kép, minthogy európa kinyírja magát, az oroszok meg csak röhögnek.

2022. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Én azt látom, hogy a leírásod a kormánypártiakra helyes. Egy ellenzékivel lehet konstruktívan vitázni, de fideszessel nem. Mondjuk nem is érdemes, lassan Magyarországon 2 párhuzamos társadalom fog működni, ha már most nem az van. Egy fideszes és nem fideszes között hatalmas a szakadék, gyakorlatilag semmiben sem értenek egyet. Lehet amúgy jó szándékú a kérdésed, mert valamiféle párbeszédet szeretnél, de sajnos már nem tud a 2 tábor normálisan kommunikálni. Mind a két politikai tömb tett érte, de a Fidesz kezdte a gyűlölködést.
2022. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!