Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Hegedüs...

Elképzelhető, hogy Hegedüs Zsuzsa mellett mások is le fognak mondani Orbán Viktor nyíltan náci kijelentései miatt?

Figyelt kérdés

Mint köztudott, Hegedüs Zsuzsa lemondott a pozíciójáról, Orbán Viktor 2022-es tusnádfürdői beszéde miatt. A hölgy megfogalmazása szerint ez a beszéd nyíltan náci volt és fontosnak érezte, hogy lemondjon.


Az ügy kapcsán sok cikket találtam. Itt van a HVG egyik cikkje:


[link]


Ez pedig a másik HVG cikk:


[link]


Illetve, egy másik oldalon levő cikk:


[link]


Itt pedig a miniszterelnök válasza:


[link]


Szeretném megkérdezni, elképzelhető-e, hogy másik is le fognak mondani Hegedüs Zsuzsa mellett, amiért Orbán Viktor nyíltan náci szöveget fogalmazott meg a 2022-es tusnádfürdői beszédében?



2022. júl. 26. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Orbánnak kéne és nem másnak.
2022. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert jobban szeretik a pénzt. Ez a HZS gerincesebbnek bizonyult azátlag fideszesnél.
2022. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem azért mondott le ne aggodjatok
2022. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Magas pozícióból nem hiszem, a háttérből talán több ember is feláll
2022. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hegedűs Zsuzsa az utóbbi években nem nagyon szerepelt a háttérbe volt állítva most kapóra jött neki ez a vállalhatatlan beszéd.

A többiek meg hallgatnak van az a pénz,pozíció.

2022. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Meglepő volt e lépése neki, de szerintem nem lesz követője. "Jobb" a nagy hasú közelében maradni sokaknak...
2022. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Egy normális országban egy ilyen után a miniszterelnök lemond. Ha nem mond le, a párttársai magyarázzák el neki, miért nincs helye többé a közéletben. Ha a pártja nem lát benne problémát, akkor a nép erőlteti ki, hogy távozzon a szégyennel együtt. Ilyen ember ne képviselhesse Magyarországot, a magyar embereket semmilyen területen.


Szerintem nem nagyon maradt olyan gerinces ember Orbán körül, aki még le tudna vagy akarna mondani. Aki volt, az már lemondott a tisztségéről, visszaadta a kitüntetéseit, stb.

2022. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki 20 évig az egyik legbizalmasabb tanácsadód, az miért nyilvánosan kezd el párbeszédet folytatni? Elég lett volna, ha bejelenti, hogy lemond, a többit pedig megbeszélik egymás közt. Szerintem valami konfliktus húzódik meg emögött és ez a “beszéd” márcsak egy kifogás volt arra, hogy végre lemondjon a pozíciójáról, és tovább tudjon lépni.
2022. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

#1

Nem csak Orbánnak, hanem Szijjártónak, meg Rogánnak, esetleg a 2 Vargának sem ártana lemondani.

2022. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Engem ez arra emlékeztet, amikor szakítottunk az exemmel, de annyira haragudtunk egymásra, hogy az ismerősökön keresztül kommunikáltunk. Ezt még egy szerelmi kapcsolatban megengedheti magán az ember, de politikaiban/szakmaiban nem.
2022. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!