Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor CPAC 2022-es...

Orbán Viktor CPAC 2022-es beszédén sokan voltak & fontos is volt, hogy a normalitás utolsó esélyét megragadjuk. Miért hazudik a ballib sajtó?

Figyelt kérdés

Ennyire ostobának nézi a balliberális sajtó, hogy azt higyjük 25-en hallgatták a magyar Miniszterelnököt? Teljesen nyílvánvaló a hirhamisítás [link]



Nagyon fontos, hogy megjelenjen a CPAC konfenernecián a nemzeti értékrend, mert a világ most erre sokkal jobban figyel, mint Orbán Viktor itthoni beszédeire. A nyugat elsüllyed a neoliberális fertőben (BLM, LMBTQ érzékenyítés, iszlamosodás) miközben folyamatosan cenzúrázzák a híreket. Ilyenkor meg kell jeleníteni a normális emberi értékeket és el kell juttatni a világon mindenhova, míg nem lesz késő! A CPAC konferencia erre ideális. Én magam szívesen adom az adómat és mások adóját bele, mert borotvaélen táncol az emberiség (fehér ember). Lehet ez az utolsó lehetőség. Ezt nem megragadni vétek



2022. aug. 6. 17:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
10es..Az meg van, hogy a balosok hazudtak?Már megint...
2022. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Én még speciel 1 balost sem láttam pucéran lecsúszni az ereszen egy kiló ekivel. Nem zavar titeket hogy a nagy értékeket amikről beszéltek pont ti b#sszátok seggbe minden adandó alkalommal? XD
2022. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12%
A balosok között is voltak botrányok,nem is kevés.Egy akkora pártban pedig mint a fidesz, elkerülhetetlen, már csak a nagy számok törvénye miatt is, hogy lesznek selejtesek...
2022. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha most elkezdenénk összegyűjteni mondjuk az elmúlt 10 év botrányait, főleg szexuális bántalmazás, zaklatás, vagy gyermek bántalmazás témakörben, akkor eléggé érdekes arány jönne ki a jobboldal javára, nem tudom te hogy vagy vele 13. XD Szóval továbbra sem értem pontosan milyen értékekről beszéltek.


Az is kiderült nemrég, hogy bár az LMBTQ mindenkit ellenkező neműre akar operálni, de még az is jobb mint egy keresztény gyermekotthonban ragadni Magyarországon. Ők legalább nem ültetnek ki a párkányra ás zárják rád az ablakon a magasban. XDD Legyen védve a házasság férfi-nő vonala mert hagyomány, oké, de akkor ne váljanak már el tucatszámra az ezt lobbizó képviselők. XD Ott valahogy kimarad a "amit Isten egybeköt" című passzus, hirtelen mindenki elfelejti. Elég végignézni a republikánus képviselőkön Amerikában, ugyanolyan vicc kategória. Eddig amit én láttam a konzervativizmusból, az a mértéktelen képmutatás.

2022. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
#14: Attól, hogy a házasság nem működik mindig, nem jelenti azt, hogy úgy, ahogy van, rossz.
2022. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Alex Fly ***** válasza:
80%

@15: de akkor ha az övé nem működik, akkor ne akarja másokra erőltetni... És kb. mindennel ugyanez a helyzet: ha egy értékrendet még az azt felvállaló és preferáló párt sem fogad el, akkor ne akarja rákényszeríteni arra, akinek más, de legalább működő van.

Ne akarjon nekem keresztény értékrendet tanítani egy keresztényellenes gazember!

2022. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%
#16: Mi abban a rákényszerítés, hogy a családokat támogatják? Fegyvert tart valaki a fejedhez, hogy házasodj? Érdekes, azt nem tudjátok megérteni, hogy minket mennyire zavar a mindenhonnan ömlő melegpropaganda, de ha egy kormány a házasság és család pártján áll, azt rögtön nem bírjátok elviselni.
2022. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Alex Fly ***** válasza:
60%

@17: csak annyi, hogy fenntartják azt a jogot, hogy meghatározzák, mi is az a család. Ha valaki nem fér bele az önkényesen választott definíciójukba, azt diszkriminálják.

Az pedig, hogy támogatják a családjukat (amely sok esetben nem felel meg az általuk kitalált definícióknak sem), önmagában nem lenne gond, ha ezt nem a nép rovására tennék ezt - mert így egyszerű sikkasztás, lopás és nepotizmus.

2022. aug. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%

“Érdekes, azt nem tudjátok megérteni, hogy minket mennyire zavar a mindenhonnan ömlő melegpropaganda, de ha egy kormány a házasság és család pártján áll, azt rögtön nem bírjátok elviselni.“


Pontosan honnan ömlik? 25 éves hetero pali vagyok, de én valahogy sose látom. Mindig csak hivatkoznak rá, hogy támad az LMBTQ, mint Soros György titkos török serege, de hol? Egy reklámra emlékszem “család az család” néven, volt valami Coca Cola Love is Love, meg most nem olyan rég a meleg télapó. Sorozatba/filmben ha van meleg karakter az meg messze nem propaganda. Egyik sem azt promózza hogy de fasza melegnek lenni, csak hogy normális annak lenni. De tudod mi az igazi propaganda? XD A Gyurcsány Show, a Soros terv, a támad Brüsszel, az előre megyünk nem hátra, na ez mind az. XD És picit többször látni őket.

2022. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
#18: A családot nem ők definiálják önkényesen, annak létezik egy hagyományos definíciója. Most attól, hogy a neomarxisták ezt is szét akarják rombolni, még nem kell elfogadni.
2022. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!