Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben hol az ellenzéki logika?

Ebben hol az ellenzéki logika?

Figyelt kérdés

Voltunk nyaralni az országban meg rokonlátogatás stb. Ha jól vettem ki a helyzetet ellenzék előre bejelentette, ha rajta múlik nem lesz semmi rezsicsökkentés, mindenki fogyasszon kevesebbet - Csak személyes megjegyzés, akinek nincs pénze szerintem alapból sem pazarol se vizet se villanyt stb, azt meg csak ne várják már el, hogy pl ne fürödjön naponta vagy hideg kaján éljen a spórolás jegyében -. Tehát ment volna minden világpiaci áron. Ennek tudatában szavaztak rájuk annyian amennyien.


A kormányon lévő párt valamennyire csökkentett ezen a rezsicsökkentésen, de még mindig sokkal kevesebbet kell fizetni mint a világpiaci ár, ugye ami legjobban a kispénzűeknek fontos. Az ellenzék viszont most akkor azért panaszkodik, hogy emelkedtek az árak.


Akkor ez miként van, hogy bejelentik előre, eltörölnék ha nyernek, rájuk mosolyogva szavaznak, ebben a helyzetben meg hogy valamennyit engedniük kellett a dologból mert nem elhetett tartani már megy a felháborodás?


2022. aug. 7. 01:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező! Benned hol a logika?
2022. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%

"Hol volt a hazudva kérdés ebben? Én ennyit hallottam, hogy ellenzéki oldalról volt olyan kijelentés, hogy a rezsicsökkentés annyi, hogy használjon kevesebb vizet, villanyt stb és az árak legyenek világpiaci szinten."


Akkor maradjunk annyiban, hogy rosszul tájékozódtál. Olvasd vissza a válaszokat, nézd meg MZP eredeti felvetését és utána gyere vissza, hogy van-e még kérdésed, mert nyilvánvalóan idegesek most az ellenzékiek, hogy nemcsak félremagyarázzák őket még utólag is, de hogy még az is le van sz*rva, hogy lám-lám végig igazuk volt, a fidesz hazugságokkal és dezinformációval nyert választást.

2022. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
89%

MZP végig azt mondta, hogy tarthatatlan az eddigi rezsicsökkentés, de nem vezetné ki rögtön egy tollvonással. A cél az volt, hogy ahol lehet a korszerűsítést támogatni, ami által kisebb lesz a fogyasztás, de a felhasználó nem érzi meg. Tehát például egy faszán szigetelt házat kevesebből lehet mondjuk 23 fokra fűteni, mint egy olyat, ahol az ablakok mellett befúj a szél. Az volt a koncepció, hogy párévenkénti költséggel, amit lehet korszerűsíteni kell, szükségtelenné teszi a kedvezményt, mert anélkül is megfizethető a rezsi, ahol nem lehet ott marad a rezsicsökkentés.

Sokkal jobb ötlet, mint ragaszkodni a rezsicsökkentéshez mindenáron, erre alapozva nyerni, majd egy nap rászarni az asztalra, hogy az egész ígéret egy nagy hazugság legyen

2022. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
20%
Igazából mind a kormánypárti mind az ellenzéki oldalon fellelhetőek ellentmondások, logikai bukfencek. Nem is értem ezen miért lepődik meg bárki is.
2022. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!