Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mellett még...

Orbán Viktor mellett még melyik miniszterek cigány etnikumúak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 06:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Megsúgom egyébként hogy vannak olyan parlamenti pártok támogatóin kívül eső underground politikai szekták, akik nyilván nem fideszesek, de a legkevésbé sem "libernyákok".


Ott vannak pl. a mostanában tüntikéző Bertalan féle szekta.

Azok a Fideszt és az ellenzéket is ugyan úgy savazzák.

2022. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

#9-nek:


1-2 vonó?


A teljes 100 tagú cigányzenekar, baxdmeg! XDXDXD

2022. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Nicolas Sárközi zsídó

Deutch Tamás zsídó

2022. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Dajcs szerintem zsici
2022. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Deutch Tamás úgy néz ki, mint egy veddo ausztralid, bár a típús Indiában nagyon gyakori, Arabiában is főleg délen megtalálható.

2022. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

"Aki cigányozza vagy zsidózza a fideszeseket, az nem fideszes, tehát libernyák, tehát fajgyűlölő libernyák."


Tényleg? És Mi Hazánkos véletlenül se lehet? 🤔

Sokan vádolják azzal az MHM-et, hogy a Fidesz fiókpártja. Nos, senki sem tudhatja, párton belül mit gondolnak erről a kérdésről, de afelől biztosíthatlak, hogy az MHM-es szavazók finoman szólva rühellik a Fideszt és a balliberális ellenzéket is. Nézd csak meg különböző oldalakon, milyen véleménnyel vannak Orbánról és a Fideszről. Láttam én már durva verbális csörtéket is a Fidesz és MHM szavazók között, ment egymás férgezése rendesen. Készítettem egy rakás képernyőfotót az ilyen esetekről.

Amúgy nem vagyok MHM szavazó, csak mondom, hogy a két szavazótábor (különösen a Mi Hazánkosok a Fideszt/fideszeseket) nem éppen szívleli egymást.


Tanulság: nem csak "libernyák" ellenzékiek léteznek, csak még nem állt át a társadalom tudata erre a felállásra.

2022. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Ne sértsd meg a cigányokat. Az orbán-kormány úgy viselkedik, hogy abba még a legszegényebb cigányfaluban is belepirulnának. Folyamatosan segélyért tartja a markát Brüsszelben (közben átkozza az uniós tisztségviselőket) és a többieket is rászoktatta már a segélyre (CSOK, TAO és egyéb pénzosztások) és annyit hazudnak, ami a beszélőkéjükön kifér.
2022. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Farkas Flórián

Koncz Zsófia

2023. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Gulyás, Rogán meg a Lázár kicsit
2023. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja meg a Deutsch, Farkas Flóri és a Koncz Zsuzsa
2023. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!