Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szénnel vagy fával tüzel...

Aki szénnel vagy fával tüzel és szennyezi a levegőt, azt nem kellene kegyetlenül megadóztatni?

Figyelt kérdés

Nagyon nem igazságos, ha a szomszéd telepöfögi a levegőt szén és fatüzelés melléktermékével (sok por és mérgesgáz), amihez képest a gáztüzelés friss hegyilevegő, azt hagyják. Gyermekeink meg így nőjenek fel egészségtelen környezetben, mert ez az orbáni szabályozás..

Kéményadó bevezetése kell, de azonnal!!



2022. aug. 7. 15:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%

Miért?

És akik hulladékkal fűtenek az miért jobb a tűzifánál?

2022. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak várd ki, hogy mikben és mikkel fognak tüzelni, meg hogyan, ha pl. hirtelen kéne kémény, de nincs.

Szerencsésnek fogod érezni magad, hogy a szomszédod használható fűtőeszközben, kéményt használva tüzel szénnel, fával; pláne ha a fa nem frissen vágott, nedves.

2022. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj többek közt hogy előfordulhat hogy egész Európában nem lesz elegendő gáz és mindegyik ország kénytelen lesz több fával fűteni mint eddig, ha nem akarnak megfagyni.
2022. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. mondja, a műanyagok, gumik tüzelése a valós probléma.
2022. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
70%
Putyin elintézte ezt is , globális felmelegedés.
2022. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%

kérdező!


Minden szavad helytálló! De...de mi a teendő? Mert én pont ilyen szituban szenvedek(szenvedünk), és ötletem sincs...pláne úgy, hogy ezt a füstöt a hatalom kelti..

Nemrég még füstkommandót akart az LMP, most meg tüzifát követel..


Hogyisvanez?


Az adó nem jó ötlet, bár igény lenne rá.(államilag)

2022. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
75%
De akkor ne hisztizzetek ha én meg leszarom, hogy 3000 köbmétert gázt használtok el havi százezer forint átalányért úgy, hogy max 22 fok van nappal.
2022. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Felénk már 40 ezer köbmétere a vastagfának. Rengetegen fognak szeméttel tüzelni, mi is gyűjtjük a kartonokat, de sokan bálaruhákkal tüzelnek majd.
2022. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

Nincs kéményem, mert harminc éve gázzal fűtök. Most viszont már megterveztem hová is teszem a nagy tűzhelyet, és a kivezető kéményt. Nekem rengeteg gyantás fám van, az okádni fogja a füstöt. Jelenleg nem kapni olyan tűzhelyet, ami kellene(ami van, az 710e Ft)..

Egyelőre marad a gáz.

2022. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Valamit akkor is tenni kell. Igen, amit többen írtak a gumik, szemét eltüzelése is valós probléma! Fuldokolni lehet sokkal és ezen a helyzeten a sok minden nem segít. Ráadásul sokan nem veszik a fát. Maximum elveszik, illegálisan termelik ki..

Ez régóta így van, eddig sem volt oké. Most viszont még rosszabb a helyzet

2022. aug. 7. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!