Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a legveszélyesebb...

A Fidesz a legveszélyesebb ellenfelének a Momentumot tartja, ezért tüzel a teljes propagandamédiájával 0-24-ben Cseh Katalinra és Donáth Annára?

Figyelt kérdés

Emellett csak Dobrevet támadják Apró Antalon kereszül.

A Fideszmédia ugyanis tudható; mindig csak a valódi ellenfelét támadja: korábban Bajnait, Botkát, Szélt majd Vonát támadta ilyen vehemenciával, az EP kampányban pedig a Jobbikot és Jakabot.

Ellenben az MSZP-t és a Mi Hazánk Mozgalmat szinte csak a Fidesz tartja lélegeztetőgépen.



2019. aug. 8. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hatalmasat tévedsz, pontosabban szólva úgy érzékeled a dolgokat ahogy a Fidesz szeretné.


Megfigyeltem hogy a valódi ellenfelekről azt tüntetik fel hogy senkik, és ennek megfelelően is állnak hozzájuk.

Ellenfélnek pedig mindig olyant tüntetnek fel, akik valójában nem sok vizet zavarnak. Logikus, hibátlan manipuláció.

2019. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Azért támadja őket a média, mivel a 2 hölgy, illetve maga a momentum egy nemzetellenes vonalat képvisel. A Momentum képviselői az EU-ban soha nem fogják Magyarország érdekét képviselni. Az ország ellen viszont mindig kiállnak, ha kell, belerúgnak. Nem is kellene egy ilyen pártnak léteznie.
2019. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

#1 vagyok:


Ha belegondolsz, akkor a fidesz támadásának azzal a következményével is számolniuk kell, hogy esetleg a célpont visszatámad. Te kivel packáznál inkább?

2019. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem hiszem, hogy a Momentum ellenfél lesz, miután felfedték a hátterüket, a múltjukat és a hálózatukat.

Csak a megtévesztett fiatalokat sajnálom, hogy hagyták félrevezetni magukat.


És kiderült már valami a Cseh anyjáról? És a "párjáról"?


A Gyurcsány feleségét meg addig lehet kritizálni a hitelessége okán, amíg a családi zabrált házban lakik. Pedig az anyukájával segítettek összecsalni eleget a közvagyonból a vállalkozóvá rendszerváltott volt propagandista férjének ahhoz, hogy saját villát vegyenek maguknak.

2019. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
#3 Pontosan leírtad mit csinál a fidesz. Abban tévedsz hogy miért. Gyávaságból csinálják. A védtelenekkel szemben ilyenek. Olyanok mint a dakoták hogy csak túlerőben mernek támadni.
2019. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

"maga a momentum egy nemzetellenes vonalat képvisel"

Ja, ezzel magyarázható, hogy eddig csak a magyarok emllett álltak ki.


"A Momentum képviselői az EU-ban soha nem fogják Magyarország érdekét képviselni"

Néhány hónapja vannak az EU-ban, de már többet tettek Magyarországért, mint a fidesz az elmúlt 30 évben.


Szóval nem tudom, hogy miért hazudsz össze-vissza.

2019. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3, #5-nek:


Te abban tévedsz, hogy külön választod a te véleményedet az enyémtől.


Ugyanarról beszélünk csak én mindössze kiegészítem annyival, hogy a gyávaság eleve a jellemük, politikájuk része. Természetes alap hozzáállásuk. Önkritika=0

2019. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, és jelenleg Donáth Annát támadják és családját. Undorító amit ezek mind csinálnak, jobb ha az ember nem vesz tudomást róluk.
2019. aug. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#1: Hogyne, azért Vonát támadták ezerrel a tavalyi választások előtt (nem vagyok jobbikos). Nincs igazad szerintem.
2019. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A libsi média is megtenné ugyan ezt fordítva. Donáth szexuális zaklatásai magas labda, nyilván lecsapják.

Momentum pedig az új SZDSZ. Tagjaikban közös, hogy fiatalok és baloldali politikusok leszármazottjai. Nem önerőből, a semmiből jött cukik csapata.

Addig olvassátok ezt a posztot ameddig nem törlik. Mert fogják.

2019. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!