Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bejönnek a kutyák a telkemre...

Bejönnek a kutyák a telkemre mert tüzel a saját kutyám. Mit tehetek azzal a kutyával ami bejön?

Figyelt kérdés
Gondolok én mindenre komolyan mert van egy kutya ami 2 évig nem volt beoltva és most bukott le mert elkapta a nadrágját egy motorosnak.Az bontja mindig a kerítést és a gazdája nem tesz semmit akármit mondunk.
2013. jan. 5. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg olyan kerítés amit nem tud elbontani egy kutya?
2013. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az folyamatban van de most télen nem tudjuk csinálni.(téglakerítés)
2013. jan. 5. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

1. Bejelentést kell tenni a jegyzőnél. Néhány büntetés után nyilván tesz valamit majd a gazdája.

2. Ivartalaníttathatod a kutyádat, és akkor nem érez ingert a másik kutya, hogy bemenjen hozzátok.

2013. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Presy válasza:
Zárd el a saját kutyád és rakj oda vmi vackot vmi nehezebb dolgot és azzal reteszeld el lyukakat , ha meg elég tökös vagy hivd ki rá rendörséget hogy kutyák te telkeden garázdálkodnak legroszabb esetben a helyi vadör kilövi a kóbor ebeket.
2013. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még hogy a sajátját?

Ha elég tökös vagy az idegent kant heréled ki.

Szerintem a válaszolók nem tudják milyen bosszantó egy ilyen kis korcs kan, ráadásul a szétbontott kerítés is pénzbe kerül.

Bennem is megfordult hogy megverem a kutyát, de mivel állatbarát vagyok, ezért azt mondom fogd meg a kutyát és vitesd el menhelyre ha a gazdája reménytelen.

2013. febr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!