Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliakat miért zavarjá...

A jobboldaliakat miért zavarják a meleg és fekete karakterek a filmekben/sorozatokban?

Figyelt kérdés
De most tényleg, ha fehér és heteró az miért jobb? Most akkor a fehér heteró karakterekkel meg a fehérséget és a heteroszexualitást akarjá lenyomni az emberek torkán? Mi olyan zavaró egy feketebőrű karakterben?

2022. aug. 7. 16:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%

TheWitcher, A hatalom gyűrűi, Ilias


Ezek európai mitologián alapuló művek alap hogy kizárolag europaiak szerepeljenek benne...

2022. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
13%
Kivéve az orkokat, azokat játszhatják négerek.
2022. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
78%
És véletlenül se a rasszizmus beszél belőled....
2022. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 nemaRendőrség ***** válasza:
85%

Nem tudom emlékeztek-e még azokra az időkre mikor a tv-ben, filmekben szép ember voltak.

Én emlékszem és hiányzik.

Szép emberekről szóltak és szép embereknek készültek a tartalmak, tudtunk vele azonosulni.


Manapság az emberek nagyrésze csúnya, elhízott, igénytelen stb, ráadásul nemcsak testileg, de lelkileg sem szépek.

Számukra készülnek a tartalmak, nem tudok azonosulni a képernyőn látott dolgokkal.



Mivel nem vagyok fekete, és nem is nagyon látni Magyarországon négereket így velük sem tudok azonosulni.

Máshogy néznek ki, máshogy viselkednek, más a hangjuk stb.


A melegek ugyanez, nem vagyok meleg és meleg barátaim sincsenek.

Viszont ismerek néhányat és nagyon máshogy viselkednek mint a tv-ben.



Akármilyen ellentmondásosan és szomorúan hangzik kénytelen vagyok koreai sorozatokat nézni, mivel ott fehér emberek vonásaira hasonlítóra plasztikázzák magukat a színészek.

Mind a férfiak mind a nők kellemesek a szemnek, nem kövérek, ápoltak, jól öltöznek stb.

Leszámítva egy két netflixes sorozatot a homoszexualitás is hiányzik belőlük, de ott is csak utalások vannak, nem csókolóznak stb.


Illetve olyan kis vidámak a sorozatok, könnyedek, kellemes a történet, szép a képi világ, a 16 karikás műsorokban is a 20 rész alatt 3 csók történik, az is csak annyi hogy egymásra teszik a szájukat.

Nincsenek benne felesleges szexuális és erőszakos jelenetek sem

2022. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
37%
#24: Nagyon szép és igaz, amit írsz. A #19-es válaszban én is ezzel kapcsolatban írtam.
2022. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
32%
A politika beleszólása a művészetbe, az zavar. Ha mostantól minden film jobboldali propagandával lenne tele és ilyen kvóták alapján választanának tehetségtelen színészeket, erőltetett történetszálakat, az is zavarna, hiába vagyok alapvetően jobboldali beállítottságú.
2022. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
37%
Igazából kár bármit írni, mert a legértelmesebb hozzászólásokat szokás szerint lepontozzák a liberálisok.
2022. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
92%

Valahol olvastam pl nem rég hogy lesz egy élőszereplős Herkules feldolgozás ismét, ahogy fogalmazták a jelenkor igényeinek megfelelően.

Na a komment szekció volt beszédes, ahol nem egy kommentnek az volt a lényege, hogy örülhetünk, ha Herkules nem egy fekete transzvesztita lesz aki persze kínai és mexikói felmenőkkel is rendelkezik.

A gond pedig itt van, hogy már oda is be akarnak rakni egy feketét, egy meleget egy kisebbségit stb, ahol kb a történet szempontjából semmi keresnivalója nincs, de ugye meg kell felelni a PC hullámnak, és ez sokszor szimplán a film minőségére is ráteszi a bélyegét.

2022. aug. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!