Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyik ismerősöm Malmö-be...

Az egyik ismerősöm Malmö-be Svédországba költözött, és azt mondja alig van muszlim, jó a közbiztonság, és nagyon magas az életszínvonal. Kamuzott a Fidesz?

Figyelt kérdés

Pedig hát Malmö a kedvenc városuk a Fidesz biztonságpolitikai szakértőinek, pl. Georg Spöttle-nek. Az is mindig azt a várost mondja példának, mint elmuszlimosodott gettót. Holott számomra most kiderült mekkora kamu, alig van muszlim bevándorló ott, a közbiztonság sokkal jobb mint Mo.-n akárhol, a jólét meg szavakkal leírhatatlan egy magyar szinthez képest.

What the fuck? A Fidesz egész végig hazudott?



2022. aug. 7. 22:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Jártam ott én is, igazat mondott ismerősöd.
2022. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
8%
A kérdés kamu.
2022. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
10%
Én is jártam ott, de én rengeteg muszlimmal találkoztam.
2022. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%

[link]


a külföldi vélemények azt mondják, hogy érezhető a muszlimok negatív hatása


na megint egy tény dobrev merinók! lehet lepontozni

0% -> birkucikat zavaró tény

2022. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%
Wikipédia szerint a város lakosságának 18%-a muszlim.
2022. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

5-ös

Semmi ilyesmit nem ír a Wikipédia..

[link]

2022. aug. 7. 22:36
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

A fideszesek úgyis a propagandának hisznek, tőlük hiába kérdezed. Nekem is vannak a svédeknél élő ismerőseim, és valamiért nem akarnak hazamenekülni ide, a biztonságos csodaországba.


Jobban érzik magukat ott a "tomboló muszlimok" között.

2022. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Te jó ég, most derült ki, hogy közel egy évtizede hazudik neked a Fidesz ti meg még páran véditek is őket? Egy normális országban az utcára kéne menned és megbuktatni a rezsimet, nem hogy még megvédeni őket... A magyarok tényleg mongol idióták.
2022. aug. 7. 22:40
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

6#


Te hülye, magyar wikipediát linkeltél.

2022. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha a jobbosok által hangoztatott dolgok történnének Svédországban már rég elhagyták volna a svédek az országot. Vicces, hogy azt hangoztatjátok folyamatosan, hogy itthon viszont minden rendben van, mégis innen húznak el az emberek, nem pedig Svédországból. Logics level 99
2022. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!