Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Módosult a dátum, a Mi Hazánk...

Módosult a dátum, a Mi Hazánk szerint már csak 10 év és több roma gyerek fog születni mint magyar Magyarországon. Mi lesz itt?

Figyelt kérdés

A régebbi kalkuláció nem számolta bele a választások óta erősödő kivándorlást. Ami nem csakis kizárólag a választások miatt van amúgy hanem rájön még a válság is, ami minket sokkal jobban érint mint a Nyugati országokat, mivel piaci árakat kell fizetnünk, de a fizu itt negyed-ötöd annyi, ami szívás.

A lényeg, hogy a Mi Hazánk szerint így már csak 10 év és több roma fog születni országosan. Hamarabb itt van a vége Magyarország fehér többségűségének és főleg az indiai származású emberek fogják adni az ország többségét? Akár még mi is megélhetjük ezt?



2022. aug. 7. 23:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
49%

20: nem. Mivel akár el is vetethették volna, de sokan mégsem tették.


A lényegi mondanivalóm viszont az lett volna, hogy kifogást mindig lehet találni annak, aki nem akar gyereket és sosem lesz ideális a körülmény, mert az élet mindig hoz valami új fszságot!

2022. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
68%
Azért nézzük már meg, mennyibe kerül ma egy gyerek :) Nem úgy, hogy el fotoszintetizál a sarokban, hanem becsülettel nevelve, egy olyan világra, ami sajnos eljön. Eleve ahhoz, hogy egy család egészségesen éljen, nem árt egy külön szoba a gyereknek. ( bocs ha luxus, de a szülőknek és a gyerekeknek is jót tesz, én pl a szüleimmel egy szobában nőttem fel, én tuti nem vállalnék így ) . Ahhoz, hogy a gyermek normálisan tanuljon, ma már kb kevés az állami oktatás. ( igaz én is onnan jövök, de ott nagyon meglepően normális oktatás folyt) . Az ismeroseim gyerekei kb magán iskolába járnak, és nem úri hóbort miatt, egyszerűen ott kapják meg a korukhoz megfelelő fejlesztő oktatást. Persze ez nem létszükséglet. De ezen felül, ruhák, megfelelő étkezés, tanszékek, esetleg külön órák… nem kevés. Na meg ha tini lesz. Utána ha egyetemre akar menni ? Minimum milliós befektetés . Egyáltalán nem elég egy “agy “ … ezt úgy mondom, mint akit ilyen hitben neveltek, és kosz nem akarom ezt a sajatomnak..
2022. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
42%

22: senki sem állítja, hogy a gyerekvállalás kifizetődő és olcsó.


De aki gyereket akar, azt nem fogják megállítani az anyagiak. Lásd a romákat!

2022. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
42%

22: baromság. Államilag támogatott, teljesen ingyenes képzésen lettem informatikus. Kollégiumban laktam, még ösztöndíjat is kaptam. Utolsó évben azért dolgoztam is, elsősorban, hogy diploma után könnyebben találjak munkát.

3 évvel később br 800at keresek.

Aki magánba megy, az csak a pénzt szórja feleslegesen.

2022. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
25%
22: nem beszélve arról, hogy nem biztos, hogy az a legjobb a gyereknek, ha mindent megkap....
2022. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

23


22 voltam, engem pl megállított :)))


24 évesen terveztem gyermeket vállalni, meg talán jó is lett volna, aztán bumm:) a lakás árak egekben, most meg ott tartunk, hogy a havi dolgokat nehéz kifizetni :) Így mégis hogyan ? :) Nem keresünk rosszul, de tudjuk, mennyibe kerül. Ez nem menne. Úgy meg felesleges vállalni, hogy annyit mondjak neki “ bocsi, ma margarinos kenyeret eszünk “, “ nem, nálunk sajnos kabátban kell aludni “ , “ nem, te nem kaphatsz idén karacsonyra semmit “ . Ennek mi értelme ? Megfogadtam magamnak, hogy csak akkor lesz gyerekem, ha nem kell annyit szenvednie , mint nekem kellett. A csufolas nyomai mai napig bennem vannak . Plusz az a félelem is, hogy ezt meg azt nem engedhetem meg nagamnak . Főleg így, hogy kb hetente jönnek a rosszabbnal roszabb bejelentések, stb . Nem keresek rosszul, de sajnos ez nem biztosíték a mai világban . Majd ha talán jobban látom egy kicsit a jövőt, akkor vállalom, mert szeretném.


Egyébként értem a szarkazmust :)

2022. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

26: most ezzel engem akarsz győzködni, vagy magadat?! :)


Téged megállított, másokat nem.

2022. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

25


22. Nem arról beszélek, hogy mindent megkapjon, attól a falra maszok. De van különbség a “ van egy ágyam a nagy szobában “ és a mindent megkapok között . Nyilván egészséges középútra gondoltam. Én csak arrol beszélek, hogy manapság ezt a közép utat sem egyszerű megteremteni .

2022. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
18%
26: szerintem a jövő csak egyre rosszabb lesz, ha arra vársz, hogy jobb legyen, akkor életed végéig várhatsz, csak addigra meg már kifutottál az idődből.
2022. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

"aki gyereket akar, azt nem fogják megállítani az anyagiak"

Nekem kismillió hozzám hasonló ismerősöm van akit megállítottak a magas ingatanárak és alacsony bérek. A legtöbben 2 gyereket terveztek eredetileg, aztán 0 lett belőle. Az anyagiak igenis fontosak, mert egyszerűen nem akarnak/nem tudnának sokan nyomorban élni és nem is érné meg egyáltalán egy gyerek miatt nyomorogni. Annyira nagyon én sem akarok gyereket, hogy ennyi lemondást vállaljak, ha ezt akartad hallani. Akkor inkább szaporodjanak a romák, és mondom, ha már annyira sokan lesznek, hogy rányomja nagyon a bélyegét mindenre, akkor kimegyek külföldre, gondolom nem leszek egyedül, diaspórákban fognak élni kint a magyarok.

2022. aug. 8. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!