Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » BÖRTÖNT érdemelnének azok a...

BÖRTÖNT érdemelnének azok a szavazok, akik a jelenlegi kormányt hatalomba szavazták ?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom közvetlen felelőséggel tartoznak azok, akik a jelenlegi GYILKOS, NÁCI, TOLVAJ kormányt hatalomra jutatták.

2022. aug. 10. 03:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
65%

A fidesz szavazóknak mondhatsz bármit, semmivel sem lehet meggyőzni őket! Ha Orbán azt mondaná, hogy a szar finom, egyétek, holnaptól két pofára tömnék magukba!

Egyébként egy normális országban már csak attól az egytől is megbukott volna, hogy anno uniós pénzből kisvasutat építtetett a saját falujába, aminek a kihasználtsága nulla, a Makovecz-stadionról nem is beszélve. És ez még a legkisebb rossz.

2022. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező! Itt, ebben az országban nektek már fű nem nő, ezt fogadd el, legalább próbáld meg. Örjöngjetek nyugodtan itt a gyakorin, vagy a hvg-n😃.

Különben meg ki a náci, gyilkos? Ki akar 2-3 millió embert böribe zárni?

2022. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
63%

"ebben az országban nektek már fű nem nő, ezt fogadd el"


LOL, ez is egy ostoba felfogás! Te, mint Fideszes, részesülsz valami plusz juttatásban, kedvezményben egy ellenzéki szavazóhoz képest így hogy a fidesz nyert? A törvényeket mindenkire hozzák, nem úgy működik, hogy a fideszesekre vagy csak az ellenzékre!

Szóval kár itt döngetni a mellet, mintha egy háborút nyertél volna meg és a másik meg le lenne igázva. Ugyanazt kapja mindenki ígyis-úgyis.

2022. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, téged kéne börtönbe bszni.

Én sem szeretem a kormányt. De többek között pont azért, mert hiszek a jogállamiságban és kb a demokráciában.

És a szavazás anonimitásának megsértése és a szavazásért járó retorziók nem férnek ebbe bele. A szocializmusban megcsinálták, én nem kérek egy ilyen rendszerből.

2022. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
37%
#33 De ő nyert mivel a sok ingyenélő senkiházi továbbra is proliskodhat a parlamentben és a TV-ben az ő pénzén. XD
2022. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudom eldönteni, hogy ezek a kérdések és hozzászólások komolyak-e.
2022. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
29%
Én rühellem a fideszt, de rájuk szavaztam, még ők a kisebbik rossz. Az ellenézékkel már április 3-tól ez lett volna, ami most van. Nem gondoljátok, hogy egy futóbolond MZP-vel élhető lett volna itt bármi is.
2022. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
37%
Örjöngjetek lipsik! Ez még megmaradt nektek😃. Értsétek már meg, ez az ország nem kér a niedermüllerekből, a dobrevekből, a feketegyőrökből és a többi effélékből sem! Keressetek magatoknak más hazát, ha ez nem tetszik😂
2022. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el, értjük mi, hogy az ország a duplaszámjegyű inflációt szereti, hogy 400 Ft az euró, hogy minden európai szövetségesünket elvesztettük és senki sincs már velünk, hogy gyakorlatilag idő kérdése, hogy mikor ugrik be egy államcsőd és meddig birja még az ország... értjük, mi ezt hidd el, csak van, aki nem szeretné
2022. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
32%
#33 én inkább úgy fogalmaznék hogy azok szavaznak a fideszre, akikre vonatkoznak a törvények. ;)
2022. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!