Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » BÖRTÖNT érdemelnének azok a...

BÖRTÖNT érdemelnének azok a szavazok, akik a jelenlegi kormányt hatalomba szavazták ?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom közvetlen felelőséggel tartoznak azok, akik a jelenlegi GYILKOS, NÁCI, TOLVAJ kormányt hatalomra jutatták.

2022. aug. 10. 03:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
#49 Ha már lusta vagy utánaolvasni, akkor tájékoztatlak, hogy a DK képviselői mondják ezt. Ne égesd magad
2022. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
86%
Rohadt fideszesek
2022. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
45%
#50 Ti is nyerhettek választást, attól még buta, sötét, ostoba, trágyában fetrengő és cigány mulatósra verető, alkoholista, csóró parasztok maradtok. XD
2022. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
21%

53-as,ezzel a hozzászólással tiétek az erkölcsi fölény, emelem kalapom😂

50#

2022. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
61%

#51:

Figyelj srác! A DéKá képviselői is, aktivistái is, és szimpatizánsai is a választások előtt fergeteges kormányváltásról, hatalomátvételről, elszámoltatástól beszéltek, ehhez képest az elmúlt 32 év legcsúfosabb vereségét szenvedte az ellenzék. Szóval ennyit arról hogy ők mit mondanak, ezek után szerintem nem én égetem magam.😂😂😂😂😂 MZP mellé nem voltatok képesek odaállni a választás éjszakáján, sunyi patkány módon a föld alá bújtatok szégyenetekben.

2022. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%
#55! Én sajnáltam MZP-t, ne vegyél egy kalap alá Fletóval! Sajnos a sok narancs birka miatt hanyatlik ez az ország, omlanak ránk a kórházak, várakozni kell órákat mire ellátnak. És te ehhez asszisztálsz. Készülünk
2022. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
#53 Az erkölcs ebben az országban sokadlagos kérdés, ezzel a fideszesek is tisztában vannak. Engem csupán az érdekel, hogy ne műveletlen, tahó, proli, tolvaj parasztok döntsenek az ország sorsáról, mint ahogyan azt Lenin megálmodta. :)
2022. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
21%

#56:

Hol írtam én olyat báttya, hogy Fidesz szimpatizáns lennék? Ne keresd, megmondom: sehol. Ettől még egy töketlen, életképtelen bagázsnak tartom az egész ellenzéki összefogdosást. Gyurcsány már egyszer bebizonyította, milyen remekül tudja a csőd szélére vinni az országot, isten ments, hogy a DK bármire is készüljön!

És hidd el, hogy rengeteg ember nem azért szavazott a Fideszre, mert Orbán annyira király csávó, hanem mert ez az ellenzék mégnagyobb katasztrófa.

2022. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
0%
#58 Akkor ott van a Mi Hazánk, nem csak Összefogás van. Készülünk
2022. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

#58 nem értettem soha ezt a felfogást.

Konkrétan a kormány demokrácia ellenes működése miatt, az ellenzék még a programját se tudja elmondani a rádióban vagy a köztv-ben. Csak a lejáratás megy, meg a szavak kiforgatása/félelem keltés.

Mi a fenére alapozzátok ezt hogy az "ellenzék rosszabb"???

Mindig is voltak kispártok amikben volt potenciál, csak nem tudtak nagyra nőni, mert a Fidesz vagy lejáratja vagy meg se említi

Konkrétan meg se hallgatjátok amiket mondanak, de már "idióták". Én azt megértem hogy Gyurcsányt nem akarjátok visszahozni, (ebben egyetértünk) de NEM CSAK Ő VAN!!!!

EBRESZTŐ!

2022. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!