Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » BÖRTÖNT érdemelnének azok a...

BÖRTÖNT érdemelnének azok a szavazok, akik a jelenlegi kormányt hatalomba szavazták ?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom közvetlen felelőséggel tartoznak azok, akik a jelenlegi GYILKOS, NÁCI, TOLVAJ kormányt hatalomra jutatták.

2022. aug. 10. 03:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, ha ezt komolyan gondolod, akkor semmiben sem vagy jobb annál, mint amit ennyire utálsz.
2022. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
69%

Hivatalosan meg se történt a választás, mert elcsalták az egészet.

Hatalmas pénzekkel újra megszavaztatta saját magát.

Börtönbe egyedül a politikusoknak kellene mennie, de ez meg úgyse fog meg történni.

2022. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
13%
Nem mondom, hogy a Fidesz jó, de ez az ellenzék soha, azaz SOHA nem hatalomra kerülni. És ehhez már Gyurcsány távozása is nagyon kevés lenne. Vége, elásták magukat. 12 év óta először most még csalnia kell a Fidesznek a 2/3-hoz, mert egy ilyen szedett-vedett csűrhére mint az ellenzék, épeszü ember nem szavaz.
2022. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
38%

#43 kihagytál pár segédigét, de így is érthető és nagyon is igaz.


Én kisgyerekként valahogy nagyon rühelltem a fideszt, olyan nagyképű idegesítő alakoknak tűntek, később személyen is érintett lettem a mocsokságaiknak, most se szavaznék rájuk, de erre az ellenzékre se.

2022. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
50%
Vesszen a Fidesz! Készülünk
2022. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
55%
Elég büntetés lesz, amikor a pics@juk is befagy télen és gyertyával világítanak
2022. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
19%

#45:

Kik vagytok ti, ember? És mire készültök? A nyári táboroknak lassan vége.😂😂

2022. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
19%

#47 Olvass utána ember! Amúgy a kormányzásra, hatalomátvételre.

Készülünk

2022. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
24%

#49:

PFFFFFFFFFFF PHHHHHHH🤣🤣🤣🤣🤣 Kiesek a gatyámból a röhögéstől. Hatalomátvételre?😆😆 Mit ittál, hozz nekem is belőle!! És kik vagytok ti? Középiskolás kiscsávók akik mortal kombatosat játszanak?🤣🤣🤣🤣😂😂😂

2022. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
32%

Lipsik! Azért, mert megszálljátok a fórumokat, vagy itt a gyakorin kíméletlenül lepontozzátok az aki nem ért veletek egyet, még nem fogtok választást nyerni és kormányra kerülni😃.

Tudom,hogy működik a forródrót, sokatoknak több regje is van, így növelve a "túlerőt" itt a GYK-n, de ez nem a valóvilág, sajnos az itteni "győzelmeket" nem tudjátok átültetni a parlamentbe.

Több önkritikát, őszinteséget(hogy kit/mit is képviseltek valójában) és talán növelhető picit az fránya szavazótábor. Talán akkor már nem csak a rokonok, barátok fognak rátok szavazni.

2022. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!